Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Obniżenie nastroju,zacinanie się,problemy z myśleniem.....


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne forum myślę że mam problem ,od dłuzszego czasu mam problem z myśleniem ,nastrojem, własnym ciałem.
Przy pojawieniu się jakiegoś zadania które czegokolwiek ode mnie wymaga nie mogę się za nie wziąć mam potężną potrzebę siedzenia sam i często czuję się jakbym nie myślał jakbym miał plamy czy też luki w pamięci.
Ciągle ktos zwraca mi uwagę bym nie stukał palcami a ja nawet nie wiem kiedy zaczynam ale czuję taką potrzebę.
Wypominane jest mi ciągle że rozmawiam sam ze sobą chociaż wydaje mi się że nie mówię nic na głos że toczę rozmowę w myślach.
Ogółem jestem studentem być może przyszłym inżynierem którego profesorowie ciągle opieprzają i mają za co profesorowie już i tak ze specjalnym naciskiem mnie odpytują czy rozumiem ,co z tego że rozumiem wszystko umiem liczyć naprężenia ,rozumiem informatykę potrafię ogólnikowo nakreślać co i jakimi metodami chcę osiągnąć ale kiedy dochodzi do etapu tworzenia czy rachowania nie potrafię ,mylę się w najgłupszych miejscach jak choćby przy dodawaniu ciągle sie mylę .Czuję że ciagle sie ze mnie śmieją inni być może i tak jest .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...