Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ciągle kłamie


Gość Nikola293

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nikola293

Witam. Mój problem polega na tym że ciągle kłamie, nie panuje już nad tym. Głupio przyznać, ale potrafię kłamać patrząc komuś prosto w oczy i to bez problemu, kłamanie przychodzi mi tak samo łatwo jak mówienie prawdy - a nawet łatwiej. Naprawdę nie potrafię nad tym zapanować, mówię wszystko co mi przyjdzie do głowy. Jestem świetną aktorką i muszę przyznać że jestem świetna w tym fachu, ale czy mnie to cieszy lub jestem z tego dumna? Absolutnie nie! To mnie już doprowadza do rozpaczy! Najgorsze jest to że okłamuje nawet moją najlepszą przyjaciółkę i są to takie kłamstwa że boję się że one z czasem wyjdą na jaw. Wiem że ona brzydzi się kłamstwem dlatego wolę już teraz trzymać język za zębami niż wyznać jej prawdę bo wiem że wtedy pewnie bym ją straciła, a tego bym nie przeżyła. Mam dosyć już tego wszystkiego, nie chcę już dalej tak żyć , nie chcę cały czas żyć w kłamstwie. Proszę o pomoc bo boję się że z czasem wymknie się to wszystko spod kontroli.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem co masz na mysli jednak pamietaj o tym,ze mowienie nieprawdy nigdy nie przynosi nic dobrego i predzej czy pozniej wyjdzie na jaw. Wtedy nie bedzie nikogo obchodzic czy klamałas specjalnie czy dlatego,ze masz taki nawyk i latwo Ci to przychodzi. Niestety chyba jedyna dobra rada jaka mi teraz przychodzi do głowy to to że musisz sie sama pilnowac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...