Skocz do zawartości
Forum

Czy to złuszczona błona śluzowa macicy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jestem w trzecim dniu miesiączki, dodam że pojawia się ona raczej regularnie. W tym miesiącu zaczęła się jednak kilka dni przed terminem. Jest wyjątkowo bolesna i przed chwilą właśnie po dość gwałtownym i mocnym bólu w dole brzucha, udałam się do toalety. Dodam, że wcześniej nie dostrzegłam czegoś równie podobnego przy okresie. Zastanawiam się co to może być? W internecie aż roi się od podobnych artykułów, wiele kobiet odpowiada że mogło to być poronienie itd, więc postanowiłam sama się poradzić. Czy jest się czym martwić, czy po prostu jest to złuszczona błona śluzowa macicy? Chciałabym się po prostu uspokoić i na przyszłość się tym nie przejmować. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi dotyczące mojego wątku. Dodam, że było to wielkości ok 4x1,5cm

monthly_2017_03/czy-to-zluszczona-blona-sluzowa-macicy_4567.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie, miesiączki mam właśnie zawsze z krwawieniem. A nawet i po zakończeniu przez kilka dni utrzymuje się taki brązowawy śluz. Długość cyklu wynosi u mnie 32 dni. Z reguły miesiączka pojawiała się 2-3 dni po czasie, a ta jednak zaczęła się na kilka dni przed terminem. Myślę jednak, że było to spowodowane stresem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...