Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego odczuwam smutek?


Gość t...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry ! Mam 13 lat. Od jakiegoś czasu czuję smutek , wydaję mi się wszystko nie tak jak byłem mniejszy. Chcę ale nie odczuwam radości gdy spojrzę na przyrodę , świat , duże piękne budynki. Kiedyś wszystko było dobrze. Jednym słowem nie mogę już cieszyć się życiem tak jak kiedyś , nawet muzyka , która mi dawniej tak się podobała , teraz wydaje się fajna , ale nie mogę tego wyczuć . Czy pomożecie mi ?

Odnośnik do komentarza

Czy oprócz smutku odczuwasz inne niepokojące objawy? Jak wyglądają Twoje relacje z kolegami i koleżankami z klasy? Czy dobrze śpisz? Czy masz apetyt? Jak wygląda Twoja sytuacja w szkole? Czy masz problemy z nauką? Jeśli czujesz, że z dnia na dzień Twój nastrój się pogarsza, porozmawiaj o tym z kimś bliskim, np. z mamą albo tatą. Możesz też porozmawiać o swoich problemach z pedagogiem/psychologiem w szkole. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku, jeśli z czymś sobie nie radzisz. Tłumiąc w sobie swoje problemy, nikt Ci nie pomoże. Nie wstydź się i porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Wierzę, że znajdziesz wsparcie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...