Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

problem w pracy


Gość aaaaaaaaaa24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aaaaaaaaaa24

Zaczęłam niedawno nową pracę pracuję tam ja i jeszcze jedna osoba która mnie uczy wszystkiego od początku niestety jest ona potrzepana i ciągle coś mi mówi na opak albo czegoś mi nie dopowie przez co często się mylę szef się potem wkurza i pyta dlaczego coś zrobiłam tak a nie inaczej ja mówię że to ona mi powiedziała że tak mam zrobić a on potem się jej pyta dlaczego mi tak powiedziała. Nie chcę żeby wyszło, że donoszę na tą koleżankę a boję się też że jak ciągle się będę przez nią mylić i brać to na siebie to szef nie przedłuży mi umowy nie wiem jak tą sytuację rozwiązać proszę mi coś doradzić.

Odnośnik do komentarza

Współcześnie wiele pracodawców wymaga, by szybko się uczyć i adaptować do nowych warunków, a jednocześnie być kreatywnym. Owszem, na początku musi być osoba, która Cię wprowadzi w specyfikę pracy, jednak na pewno nie będzie tak, że omówi Ci każdy detal. Przecież na pewno wielokrotnie zdarzy się taka sytuacja, co do której nie będziesz miała gotowego schematu działania, a trzeba będzie sobie poradzić. Nie możesz nieustannie biegać do osoby, która Cię szkoli. Z czasem pracodawca będzie oczekiwał od Ciebie niezależności i samodzielności działania, oczywiście na bazie tego, czego zdążyłaś się już nauczyć w firmie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...