Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ciężkości w okolicy jajnika


Gość aniak4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniak4

Witam! Mam23lata i taki problem - 3 tygodnie temu przez 4dni nieustannie miałam dziwne uczucie promieniowania, pulsowania, lekkiego bólu, czasem jakby skrętu w okolicy lewego jajnika. Było to 5 dni przed miesiączką (nigdy wcześniej nie miałam takich objawów-zawsze mnie jakoś czasem jajniki bolały ale to odczucie teraz jest zupełnie inne). Od tamtej pory nadal co jakiś czas czuje takie dziwne uczucie ciężkości w tym miejscu. Jeśli to ma jakieś znaczenie to miesiączki mam z reguły regularne co ok 28dni (ale zdarzały się sytuacje gdy miesiączka spóźniała się max ok 10dni lub była ok 5dni wcześniej)... Mam też upławy których nie mogę się pozbyć - przypominające konsystencję białka jajka (wpadające pod żółtawą barwę). Również stosunki z partnerem mam bolesne. Nigdy nie byłam w ciąży, nie zażywam tabletek antykoncepcyjnych. Boje się że to jakaś torbiel itp. Byłam u ginekologa - mówiłam o moim problemie ale tak jakby nie zwrócił na to uwagi... W ogóle nic nie odpowiedział na to... Zrobił mi standardowo cytologię (wyniki za 3 tyg) i powiedział tylko że mam niewielką nadżerkę (wcześniej nie miałam) która nie wymaga leczenia bo jest jeszcze mała, ale przepisał mi globulki Gynalgin. Więc, tak jak przed wizytą - tak i po wizycie u ginekologa - jestem nadal w niewiedzy co mi może dolegać:( Proszę o prędką odpowiedz bo się bardzo martwię:( Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...