Skocz do zawartości
Forum

Schudnięcie w biodrach i talii a powiększenie się brzucha


Gość taihen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość taihen

mam 19 lat, 171cm wzrostu, ok 83kg
od ponad miesiąca staram sie zdrowo odżywiac (jem gotowane warzywa, drob, owoce, malo weglowodanow- glownie ryz, nie jem slodyczy, fast foodów, tlustych potraw, zwyklego chleba), pije duzo wody mineralnej gazowanej conajmniej 1,5l dziennie, zieloną i czerwona herbate,
staram sie 2-3 w tygodniu ćwiczyc w domu (brzuszki, roweryki, skretosklony itp)

troche schudlam w biodrach i talii, ale kilka dni temu zauwazylam, że brzuch zrobil sie wiekszy i nie wiem jak mam go zgubić.

moj typowy jadlospis:
sniadanie- 3-4 kanapki z lekkiego pieczywa z pomidorem, ogorkiem i serkiem light
II sniadanie- pomarancza, jablko lub kefir
obiad- gotowana piers z kurczaka i gotowana cukinia
podwieczorek- pomarancza, jablko

Odnośnik do komentarza

Twój jadłospis wydaje się być poprawny. Nie napisałaś czy cały czas masz powiększony brzuch czy tylko po jakiś szczególnych posiłkach. Jeżeli masz powiększony brzuch po jakimś specjalnym posiłku to najprawdopodobniej masz wzdęcia. Jeśli jednak taki stan jest ciągły to są prawdopodobne dwie przyczyny: albo upłynęło zbyt mało czasu odkąd przeszłaś na dietę i tłuszczyk jeszcze nie został wykorzystany przez organizm, albo masz jakieś problemy medyczne i powinnaś skonsultować się z lekarzem.
Miesiąc czasu to jest za krótko aby zauważyć jakieś spektakularne efekty pracy nad mięśniami brzucha, musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli jednak pojawią się jakieś dodatkowe objawy to zgłoś się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...