Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy jestem oszustka?


Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch miesięcy jestem z bardzo dobrym facetem . Wiem ze mnie kocha , troszczy się o mnie i zabiega . Właściwie czuję się przy nim bardzo dobrze . Jednak jakieś 8 miesięcy przed tym związkiem rozstalam się z chłopakiem z którym byłam 5 lat. Były zerwał ze mną w okropny sposób ale mimo to ciągle o nim myślę . Kocham na swój sposób obecnego partnera ale to gorące uczucie wciąż tli się do byłego . Często marzę o tym ze do siebie wracamy . Ale wiem że tak nie będzie bo strasznie mnie skrzywdził . Czuję się podle wobec swojego chłopaka . Chce z nim być bo on sprawnia że jestem szczęśliwa i spokojna. Ale jak kładę się wieczorem do łóżka zły mi same lecą z tęsknoty za byłym chłopakiem, Czuje że straciłam miłość życia . On sam niedawno przyznał że nadal mnie kocha. Mi się śni po nocach ze ja i były wracamy do siebie a mojemu obecnemu że go zostawiam. Nie wiem co się dzieje z jednej strony mam szczęśliwy związek z drugiej cierpię i czuję ze oszukuje

Odnośnik do komentarza

Jak na moje oko to twój obecny partner ma pełnić funkcję "plasterka" na złamane twoje serduszko. I jestem na 90% pewny że gdyby twój EX dobrze się zakręcił, powspominał, posłodził itp, to byłabyś skłonna zostawić swojego aktualnego partnera dla EX. To jest bardzo nie fair. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że ty wcale nie kochasz swojego aktualnego partnera. Myślę że jesteś z nim tylko dlatego że ci z nim dobrze/wygodnie/miło i nie czujesz się brzydka oraz osamotniona. Stąd tekst "Kocham na swój sposób obecnego partnera", zamiast po prostu napisać "kocham obecnego partnera". Wracasz marzeniami do EX, bo ty ciągle go kochasz. Nie tego z którym jesteś, tylko tego EX. To baaaaaardzo nie w porządku do twojego aktualnego partnera.

Ty sama nie wiesz czego chcesz. Piszesz i nie pytasz. Czego chcesz? Ja tego nie wiem. Możesz rzucić swojego partnera aktualnego i wrócić do EX (wtedy w mojej ocenie zachowasz się jak jedna z najgorszych). Możesz zostać ze swoim aktualnym i dalej marzyć o EX, gdzie twój aktualny luby będzie żyć w błogiej nieświadomości co jest mniej nie fair niż zdanie wcześniej, ale to wciąż nie jest dobrze. Możesz zdradzić swojego aktualnego z EX, bo chyba tego ci brakuje (wtedy to już wgl...). A najlepiej jakbyś po prostu przestała wspominać EX.

Tak na serio - żal mi twojego aktualnego faceta, serio..

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Nie zakończyłaś wcześniejszego związku z eks chłopakiem, a już rozpoczęłaś nową relację. I nie chodzi tutaj o formalne zerwanie, tylko o emocjonalnie uporanie się z emocjami i zamknięcie poprzedniego związku. To nie fair wobec Twojego aktualnego partnera. Jesteś z nim, a tęsknisz za byłym. Chyba sama czujesz, że to nie w porządku, dlatego napisałaś tutaj na forum. Czego oczekujesz? Wsparcia, zrozumienia, rozgrzeszenia? Pamiętaj, że to Twoje życie i Twoje wybory. Bądź jednak odpowiedzialna za swoje decyzje, bo Twój aktualny chłopak nie musi chcieć występować w roli pocieszyciela po poprzednim nieudanym związku. Swoimi decyzjami możesz go bardzo zranić...

Odnośnik do komentarza

" Były zerwał ze mną w okropny sposób ale mimo to ciągle o nim myślę ."
Myślisz, bo czujesz się pokrzywdzona, porzucona, niechciana a to wszystko, boli.
Ale też jak myślisz o tym, to przypominasz sobie te miłe chwile. Rozgrzewa cię to, a jeszcze były umiejętnie cię "podpuszcza"

A on W OKROPNY SPOSÓB cię porzucił i o tym powinnaś pamiętać.
Porzucisz obecnego chłopaka, wrócisz do eks, on znowu cię w "okropny sposób"
porzuci i nie będzie miał żadnych skrupułów bo już będzie wiedział, że mu każdą niegodziwość wybaczysz.
A ty zostaniesz sama, bo obecny chłopak nie będzie czekał.

Możesz rozpamiętywać przeszłość, możesz zmarnować swoje życie na wspominanie miłych chwil i cierpienie. Ale możesz sobie powiedzieć, że tamto, to już koniec. Zaczynam nowe, lepsze życie.

Odnośnik do komentarza

Na moje oko jesteś nie tyle oszustką, co kompletnie niedojrzałą osobą. Ktoś Cię rzucił w sposób poniżający czyli pokazał Ci że Cię nie szanuje, lekceważy i ma gdzieś. Sposób w jaki zerwał z Tobą mówi o jakości waszego związku. Nie odchodzi się w ten sposób od dziewczyny , która dla faceta coś znaczyła. Nawet jeśli postąpił tak bo był w szale to pewnie gdyby coś do Ciebie czuł prawdziwego starałby się szybko Cię przeprosić i zrobiłby wszystko żebyś do niego wróciła. Jeśli się łudzisz że były Cię kocha, to niestety jesteś w błędzie. Chce pewnie pokazać swoim kolesiom, że jak tylko gwizdnie Ty natychmiast rzucisz wszystko i polecisz za nim i niestety jak wynika z Twojego listu nie myli się ani o włos. Jeśli wrócisz to Cię wykorzysta i zostawi mając przy tym satysfakcję . No i z pewnością nie zapomni opowiedzieć o tym znajomym. Ty natomiast o nim śnisz i czujesz że go kochasz. Wiesz co? Mnie się wydaje że Ty lubisz facetów, którzy źle traktują kobiety. Masz wtedy adrenalinę i czujesz że żyjesz. Twój obecny partner jest dla Ciebie za dobry, wnosi stabilizację do Twojego życia no i spokój jak napisałaś. Tymczasem Ty tęsknisz za mocniejszymi bodźcami i za kimś kto mógłby Cię nawet stłuc na kwaśne jabłko. To wszystko sprawia że uważam iż nie zasługujesz na faceta z którym teraz jesteś - jesteś z nim, bo Ci tak wygodnie a to jest nie w porządku. Idź do psychologa i przepracuj swój były toksyczny związek, bo jak tego nie zrobisz to wspomnisz moje słowo że przez swoje niewłaściwe spojrzenie na wartości jakie mężczyzna powinien sobą reprezentować wpakujesz się w przyszłości w związek w którym będziesz typową ofiarą przemocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...