Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość x...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat, regularne miesiączki, cykl 30-31 dni. Ostatnio miałam z chłopakiem jednorazową sytuację, że wsunął mi do pochwy penisa bez żadnego zabezpieczenia na mniej niż 10 sekund. Wcześniej był umyty detergentem, a ostatni raz kiedy wypuszczał plemniki to 22 grudnia przy masturbacji. W tamten dzień (jak i kilka dni wcześniej aż do teraz) mój śluz był gęsty, niemal żółty, szybko zasychał. W pochwie sucho, penis po wyjęciu też. Ok. 19 grudnia zaczęły się dni płodne. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

No tak :) pisałam z telefonu a strona ciągle wariowała i kasowała moje pytanie, więc pisałam potem na szybko. No to tak. W nocy z 26 na 27 grudnia było zbliżenie. Przez max 10 sekund miałam w pochwie umytego wcześniej detergentem penisa, bez żadnego zabezpieczenia. Chłopak ostatni raz wypuszczał plemniki jakieś 4-5 dni wcześniej poprzez masturbację. Więc musiał być naprawdę czysty i nic nie powinno na nim nie być. Ja pierwszy dzień miesiączki miałam 6 grudnia, cykl u mnie to 30-31 dni. Jakoś 13 dnia cyklu zaczął mi się śluz płodny. Tamtej nocy, gdy doszło do tamtej sytuacji, miałam sucho, grudkowy, gęsty, niemal żółty śluz (jak i kilka dni przed i po), więc musiały to być dni niepłodne. Penis po wyjęciu też był suchy. Mam naprawdę regularne cykle i zawsze jest łatwo poznać ten płodny śluz i jest on zawsze już 13-14 dnia cyklu. To sytuacja jednorazowa, zawsze się zabezpieczamy. Więc czy jest jakieś ryzyko ciąży, kiedy ja miałam suche dni (wnioskuję niepłodne), penis był czysty, "nieużywany" kilka dni przed, max 10 sekund we mnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...