Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to ma sens?


Gość Onaona54646

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Onaona54646

Ma sens odnowic kontakt z facetem który po kilku tygodniach znajomości przyznaje sie ze ma w glowie myśli o swojej uczennicy i nie może o niej zapomnieć ? Dodam ze klika tygodni go znalam,byly ostre awantury a na koniec stwierdził ze mnie nie pokocha.

Odnośnik do komentarza
Gość Onaona54646

Nie mogę nic innego zrobić jak tylko odpuścić. Poprostu sytuacja norma tych czasow- gość kreci z jedna i z druga,chcąc pozbyć sie tej niepotrzebnej wyjawia prawdę.Zycie.Co tu gderać teraz- wina jest moja i koniec- mowil wyraźnie i dobitnie ile mial związków,jak mu łatwo przychodzily zerwania i nowe randki,za wszelka cenę myślałam ze wygram z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza

~Onaona54646 , w swoim pierwszym poście, sama sobie odpowiedziałaś - NIE MA SENSU.
Nie jesteś jedyną osobą, która zakochała się bez wzajemności, czy dała się nabrać na puste słowa.
Wykorzystaj to przykre dla ciebie doświadczenie na przyszłość. Nie angażuj się całkowicie w nową znajomość, nawet jeśli nogi ci miękną na widok tego faceta.
Piękny wygląd nie zawsze idzie w parze z pięknym wnętrzem.
Jeżeli już na początku masz wątpliwości, widzisz że ten ktoś kręci, nie jest szczery, nie ciągnij na siłę takiej znajomości, nie oszukuj się i nie baw w terapeutę sądząc, że go zmienisz.
A gdy już słyszysz słowa "nie kocham cię", ewakuuj się w trybie natychmiastowym.
Twoja miłość nie wystarczy, gdy nie ma jej z drugiej strony.
W aktualnej sytuacji, dodatkowo zostałaś uraczona jego zwierzeniami na temat jego bogatego życia erotycznego, tym bardziej uciekaj.
Dla własnego dobra, poczucia własnej godności, olej typa ciepłą strugą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...