Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Telefon do psychologa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam telefon do swojego psychologa. Chodzę na terapię związaną z samookaleczaniem.
Ostatnio pani psycholog powiedziała mi żebym do niej zadzwoniła w krzyżowej sytuacji. czyli gdy będę chciała sobie coś zrobić i gdy nie wytrzymam. Zapytała czy spróbuję przez tydzień nic sobie nie zrobić. Powiedziałam że spróbuję.
No i teraz gdy staram się tego nie robić I już po prostu no nie mogę wręcz niby nie chce ale czuję że muszę. Zaczynam krzyczeć bić głową o ścianę, nie mogę sie uspokoić itp. I teraz się zastanawiam. Gdy do niej zadzwonię lub czy wogle bd umiała do niej zadzwonić. Znając życie nie odezwę się słowem i nie będę wiedzieć co robić. jak mam zadzwonić i się przełamać?

Odnośnik do komentarza

noachan, po prostu wybierz numer do swojego psychologa i przedstaw się. Nic więcej. Podejrzewam, że ze strony psychologa padną pytania (on będzie kierował rozmową), na które postaraj się krótko i rzeczowo odpowiedzieć. Samo milczenie w słuchawkę również daje sporo informacji diagnostycznych. Odwagi! Twoja psycholog na pewno zrobi wszystko, by Ci pomóc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...