Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po odstawieniu tabletek


Gość paulinanowak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinanowak

Witam,

Mam pewien problem, ponieważ kilka dni temu zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne pierwszy raz. Wzięłam 2 tabletki z jednego opakowania, jednak miałam potworne kłucie w nogach i ginekolog zmieniła tabletki. Stwierdziła, że mogę zażyć tabletkę z nowego opakowania już kolejnego dnia po tamtych (czyli 3 dzień). Jednak również pojawiły się dolegliwości - kołatanie serca i silniejszy ból nóg. W związku z tym te tabletki również odstawiłam i już nie zdecydowałam się na kolejne. Czekam teraz na krwawienie z odstawienia. Moje pytanie brzmi, kiedy zaczną się dni płodne ? Czy jest możliwość szybszego wystąpienia owulacji tylko po trzech tabletkach ? Dodam, że nie planuję współżyć bez prezerwatywy, jednak wolałabym mieć pewność.

Odnośnik do komentarza

Na pewno cykl trochę się rozreguluje, więc nie można przewidzieć, kiedy będzie owulacja. Możesz kupić testy owulacyjne bądź obserwować swoje ciało. W czasie owulacji jest podwyższona temperatura i pojawia się biały, gęsty śluz.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam powazny problem....w listopadzie ubr.zaczelam brac tabletki Stediril 30.Niestety, nie zaczelam ich przyjmowac nalezycie w 1 dniu cyklu tylko gdzies w srodku. Nie bralam ich regularnie, i nie o jednej godzinie.Zdarzalo sie tak, ze zapominalam i bralam dopiero na nastepny dzien. Przed zakonczeniem opakowania pojawila sie miesiaczka, byla obfita i ze skrzepami,trwala ok 5 dni, po 12 dniach pojawilo sie takie samo krwawienie, za jakies 10 dni kolejne i 26 grudnia kolejne.Dzis zauwazylam brazowe uplawy znowu.Tabletek juz nie biore od grudnia.Bardzo sie martwie...dodam, iz nie mialam niczego takiego nigdy a tabletki te stosowalam juz dawniej.Mam 30 lat i rodzilam juz dwa razy. Dodam tez ze cierpie na nerwice ktora poteguje uczucie strachu.Blagam o pomoc!!!! Do lekarza moge sie dostac dopiero za miesiac......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...