Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem i nie wiem za bardzo co zrobic. Otwórz jestem w zwiazku z facetem, dojrzałym. To sa nasze drugie związki. Jesteśmy szczęśliwi i zakochani. I taka sytuacja. On mnie zaprasza do siebie, mieszka z kolegami. Pijemy i bawimy sie wspólnie. Jeden z jego kolegów wymienia ze mna bardzo dziwne spojrzenie. Za kilka dni on do mnie ze kolega do niego przyszedł i mu powiedział ze ja na niego spojrzałam wzrokiem jakbym go chciała przelecieć. I ze on nie zanadrzu wie co zrobic. Wiec mu wytłumaczyłam ze to dla mnie nie miało żadnego znaczenia i ze on jest dla mnie najważniejszy.On twierdzi ze go to bardzo zabolało, i czół sie upokorzony wobec swoich znajomych. I takie jest moje pytanie : co powinnam zrobic?? Myślałam zeby zadzwonić do tego znajomego i mu powiedziec ze to nic nie znaczyło. A może przy następnej okazji poruszyć ten temat i powiedziec jak bardzo kocham i zależy mi na moim facecie. Nie chce zrobic nic głupiego . Prosze pomorzcie

Odnośnik do komentarza

Może poprostu chciałaś być sympatyczna, a Twój chłopak zaczął być zazdrosny? Nie przeszkadzaj go, broń Boże. Zamiast tego lepiej wyśmiej to i w ogóle nie bierz na poważnie. Przecież kochasz swojego faceta, więc jego oskarżenia są dziecinne i bezpodstawne. Uświadom mu, że nie czujesz się niczemu winna, a to on przesadza.

Odnośnik do komentarza

Twój facet, wbrew temu, co o nim sądzisz wcale nie jest dojrzały, podobnie jak jego kumpel.
Jeden i drugi zachowali się idiotycznie.
Nie rozumiem po co w ogóle się tłumaczyłaś?
Jak można tłumaczyć się z czegoś na co nie mamy wpływu, a konkretnie urojenia tamtego.
Nic złego nie zrobiłaś, trudno, żebyś na przyjęciu siedziała w ciemnych okularach i patrzyła w jeden punkt.
Trudno stwierdzić, dlaczego tamten tak odebrał twoje spojrzenie, może zazdrości twojemu facetowi ciebie i celowo miesza, albo ma przerost ego i wydaje mu się, że gdy kobieta spojrzy tylko w jego stronę, to z pewnością go pożąda - głupek. :D
Niestety, twój facet niewiele lepszy, jeśli wziął na serio opowieści kolegi (przecież tam był i widział co się dzieje), a już pretensje do ciebie są po prostu śmieszne.
Nie tłumacz się już więcej (winni się tłumaczą), a już absolutnie nie dzwoń do tamtego, bo jeszcze wymyśli, że z nim flirtowałaś i chciałaś się umówić.
Olej sprawę, a swojemu powiedz, żeby zaproponował koledze wizytę u psychiatry. On sam zresztą też nie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...