Skocz do zawartości
Forum

Intensywne kłucie w podbrzuszu a ciąża


Gość julka233

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

ostatni okres miałam 27.03. br natomiast dzień wcześniej (26.03) pojawił się dość intensywny brązowy śluz, moje cykle wahają się między 29/30 dni. Do końca nie wiem jak interpretować ten brązowy śluz-czy uznać ten dzień jako pierwszy dzień okresu?

Korzystając z "kalkulatorów dni płodnych" otrzymałam różne interpretacje dnia owulacji. Jedne z nich wskazywały owulację na dzień 10.04 inne na 11.04. Współżyłam z mężem 11.04 a w zasadzie już 12.04 bo było to po północy. Zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia? Na jakiekolwiek testy jest jeszcze za wcześnie. Odczuwam również bardzo intensywne kłucie z prawej strony podbrzusza, w okolicach jajnika, niekiedy te ukłucia i skurcze odczuwam również na środku podbrzusza.

Myślałam, że doczekam do okresu, ale jestem ciekawa czy się udało, kiedy można dokonać jakiś wiarygodnych testów/badań? Czy te bóle/skurcze mogą wskazywać na ciążę? Przyznam szczerze, że nie mam innych objawów, nie bolą mnie piersi. Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam Julia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...