Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chlopak zajal sie dilerką


Gość Jhtmm24

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chlopak dzis rozpoczal prace. Prace dilera. Handlowac amfetamina mu sie zschcialo. Kirdys bral ale rzucil dla mnie , powiedzmy. Dawno jux nie bral. Od poczatku mowilam,ze ten pomysl mi sie nie podoba. Mial dzukac notnalnej roboty sama z nim i jego kumplem robilam cv i obiecal znalezc... i znalazl. Jestes wsciekla. Powoedzialam ze nie bedxie z tego nic dobrego, ze wiem,ze zacznie mnie oszukiwac itp. Nie wiem co z tym zrobic ,zeby wplynac jakos na niego.
Ps nie jest juz mlodym szczylem tylko ma juz 26 lat

Odnośnik do komentarza

Widzę tylko jedną opcję - ultimatum. Ty albo "praca".

To nielegalne i najpewniej kiedyś wpadnie. On chce żeby "czarni" wam wywalili drzwi i wszystkich aresztowali?
Sama możesz mieć z tego powodu kłopoty, bo policja może nie uwierzyć iż ty nie miałaś nic wspólnego z tym interesem.

Osobiście od razu bym odpuścił takiego kogoś.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie chcesz, by chłopak zmarnował sobie życie, wsiąkając w środowisko związane z narkotykami i to narkotykami twardymi, postaw kategoryczne ultimatum. Albo z tym kończy, albo Ty odchodzisz. Praca dealera to żadna praca, a na pewno nie taka, która zagwarantuje przyszłość. Nie dość, że sam może zniszczyć swoje zdrowie, np. zażywając niektóre środki, to dodatkowo wchodzi w konflikt z prawem. To droga donikąd...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...