Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Miłość do nauczycielki


Gość one_shot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od kilku miesięcy borykam się z pewnym problemem , otóż bardzo mi się podoba moja nauczycielka od języka angielskiego P. Izabela , próbowałem sobie odpowiedzieć na ten problem czemu tak się dzieje , siedząc i czytać posty tego typu i bezmyślne odpowiedzi na to typu : to tylko zwykłe zauroczenie , fascynacja . Mam 16 lat moja nauczycielka z tego co wiem około 30 różnica tego wieku jest zaskakująca ale to co do niej czuje jest naprawdę mocne i nie chce puścić! Ona ma to coś co naprawdę przyciąga mnie do niej , te ciało , ten biust i do tego ta inteligencja i atrakcyjność co mi się w niej najbardziej podoba , potrafi postawić na swoim ma ten kobiecy gen ! Wracam teraz do sytuacji sprzed kilku dni kiedy to wszystkie klasy były na przedstawieniu , siedziałem i zamiast oglądać występ to się ,,wydurniałem" z kolegami , wtedy to ona stanęła w drzwiach zaprzestałem robienia z siebie głupka i spoważniałem , nie mogłem oderwać od niej wzroku cały czas ją mierzyłem cal po calu i spoglądałem w jej piękne oczy , to nie wszystko ona także na mnie spoglądała wtedy to byłem już naprawdę podniecony . Jest to jedna z takich owo sytuacji , nawet na kartce zapisałem sobie godziny kiedy to ona dyżuruje na korytarzu , bo już samo spojrzenie na nią przyprawia mnie o dreszcze . Chciałbym podkreślić że jestem prostym chłopakiem z wsi z nauką idzie mi dobrze potrafię wiele rzeczy zrobić sam , mam kilka fajnych cech czy nimi potrafię zainteresować kobietę dużo starszą ode mnie , pomimo ogromnej różnicy wieku czuje do niej zachwyt i najważniejsze miłość ! Teraz do was szanowni drodzy pytanie , co powinienem zrobić odpuścić sobie ? czy użyć zasady ,, Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa " i spróbować porozmawiać z nią , ponieważ utrzymuję z Panią dobry kontakt , proszę o lekką wyrozumiałość w tej sytuacji ponieważ pisząc to , jestem skrępowany

Odnośnik do komentarza

yyy, tak wgl. Pomijając różne kwestie - pomyślałeś że ona może mieć męża?
Jak myślisz jak ów mąż by zareagował na to że nastolatek przystawia się do jego żony?

Jeśli tak bardzo koniecznie nie chcesz odpuścić (a na to wygląda) to chociaż zrób "rekonesans" nim zaczniesz cokolwiek robić.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...