Skocz do zawartości
Forum

Czy takie badanie to norma?


Gość Aurelkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym tygodniu byłam pierwszy raz u ginekologa. Sama bez mamy. Nawet jej nie powiedziałam bo chciałam zacząć współżycie z chłopakiem i poszłam po tabletki. Wybrałam lekarza daleko od domu. Zerwałam sie z 2 ost lekcji i pojechałam. Ginekolog jak sie okazało facet a gdy sie zapisywałam (telefonicznie) odebrała kobieta i myslałam ze to ona jest lekarką. No nic jak juz pojechałam to weszłam. Na poczatku rozmawialiśmy potem kazał mi sie rozebrać (dół) i usiąść na fotelu. Rozszerzył mi nogi dość mocno troche sie spiełam ale uspokoił mnie rozmową. Wsadził ten wziernik co dość zabolało. Trochę to trwało . Później wyjął i włożył mi palec. Zaczął nim jakoś tak dziwnie kręcić. Wyjął powiedział ze wszystko jest dobrze. Chciałam wstać ale on powiedział jeszcze zebym poczekała bo skoro che zacząc współżycie to trzeba nauczyć ją przyjmować orgazm. Troche się dziwiłam ale jestem tak bardzo niesmiała ze tylko kiwnełam głową że się zgadzam. Zaczał masować mi łechtaczkę ale byłam tak spięta że nic to nie dawało . Powiedział ze jestem młoda wiec to normalne wiec trzeba mocniejszej stymulacji. Powiedział też ze najlepiej penisem ale ze jestem dziewicą to zostawimy to na kolejną wizytę. Opuścił mi oparcie tak że prawie leżałam i dalej wrócił między nogi. Nagle poczułam jego język na mojej łechtaczce. Dziwne to było ale zrobiło mi sie miło. Pierwszy raz to czułam. Troche to trwało ale też nie dostałam orgazmu. Wstał wziął coś niemal identycznego jak szczoteczka elektryczna i zaczał mi ją przykładać do łechtaczki. Po kilku minutach dostałam orgazmu. Powiedział ze teraz wezmie próbkę wydzieliny i ją zbada.Pobrał próbkę a reszte bardzo dokładnie powycierał mi ręcznikiem. Na koniec powiedział ze jak już będe po pierwszym razie z chłopakiem ze mam sie zgłosić na kolejną wizytę bo trzeba będzie zrobić dokładniejsza diagnostykę. I teraz nie wiem czy mam iść bo juz jestem po. Nie wiem czy to normalne takie badanie ale z drugiej strony wysłałam do niego przyjaciółkę i ona miała dokładnie takie samo badanie. Też sprawdzał zdolność do orgazmu. Pytałam starszej koleżanki i ona mi powiedziała ze kiedyś kobieta lekarka sprawdzała jej wydzieline po orgazmie wywołanym na fotelu wiec juz sama nie wiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...