Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i plamienie


Gość monika14430

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika14430

Dzień dobry ....moja miesiaczka jak dotat mi sie nigdy nie spóżniała zawsze ja mialam co 28 dni lub czasami co 29 teraz troche sie niepokoje bo niemialam 9 dni dzis jest 10 dzien i plamie krwia czy moge byc wciazy??? przy 1 dziecku mialam podobnie wtedy tez tak dlugo mi sie spoznial okres...... a test ciazowy zrobilam wyszło negatywnie a po paru dniach tez 1 dzien plamilam potem znowu nic powtuzylam test i wyszła ciaza.........A teraz niewiem co mam myślec czyzbym znowu była wciazy test zrobiłam jak byl 7 dzien spoznienia i wyszło negatywnie teraz mam 10 dzien i plamie krwia.......

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam prośbę do osób, które miały podobną sytuację!
Tak więc chodzi o plamienie zamiast okresu; To plamienie pojawiło się wraz ze śluzem (jak na dni płodne), na początku były śladowe ilości krwi, teraz jest troszkę więcej,ale trwa to przeszło dwa tygodnie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło i chciałabym się przebadać, ale nie do końca wiem jakie powinnam zrobić badania.
Mam wizytę w następnym tygodniu u ginekologa,ale chciałabym być chociaż trochę przygotowana stąd moja prośba. Planuję zrobić morfologię, mocz,profil tarczycowy i hormony płciowe i co jeszcze powinno być na liście badań?
Proszę osoby zorientowane o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość cosiedzieje

wiatm, zwrazcam sie z następującym problemem. Ostatnią miesiączke miałam 25 lutego, kolejną powinnam dostać 26 marca jednak od 10 do 13 marca miałam średnie plamienia z krwią. Do tej pory nie mam objawów miesiączki jedynie drobne kłucie w podbrzuszu (testu jeszcze nie robiłam a nigdy tak długo mi się nie spóźniał) ;/

Odnośnik do komentarza

witam, 13 dni spoznia mi się okres, robilam test i jest negatywny, doadtkowo jakies 10 dni przed teminem miesiączki mialam dziwne plamienia, przed około 6 dni codzinnie, plamienia byly ciemne i geste, wyglądem przypominaaly miesiączke ale było ich znacznie mniej. Czy to onaka jakiejs choroby? Czy przez stres mógł zmienić mi się cykl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...