Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się być z przystojnym facetem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 27 lat jak miałam 20 lat na studiach poznałam pewnego chłopaka . Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia w pociągu kiedy jeździłam na studia okazało się że to było wzajemne i niedługo po tym on postanowił zagadać i tak staliśmy się znajomymi. W tamtym czasie niekoniecznie zależało mi na związku . Od czasu do czasu spotykaliśmy się na spacery po jakiś 2 latach ja poczułam że chciałabym aby z tego było coś więcej mieliśmy raz sytuację taką że się calowalismy ale na drugi dzień zachowanie jakby nic się nie stało . Powiedział mi że nie chce mieć na ten moment dziewczyny bo chce się wyszalec. On bardzo podoba się dziewczynom dosłownie każda koleżanka mówiła mi o tym jaki jest przystojny i już wtedy mi to jakoś przeszkadzało że każdej się podoba . Niedługo po tym nasz kontakt trochę się zerwał a ja poznałam chłopaka z którym byłam 4 lata. Po 2 latach mieliśmy 3 miesiące przerwy bo coś się nie układało i wtedy na imprezie spotkałam go. Dużo rozmawialiśmy i znów mnie pocalowal ale tym razem było inaczej chciał się spotykać ze mną widziałam że mu zależy . Jednak ja kochałam chłopaka byłego krótko po tym wróciliśmy do siebie. Ten chłopak to zroumial ale przez kolejne 2 lata cały czas pamiętał o mnie pisał i interesował się moim życiem . Teraz 5 miesięcy temu rozeszlam się z tamtym chłopakiem na dobre . Od tamtej pory zaczął pisać cały czas , spotykamy się ale ja trzymam dystans ponieważ dopiero co zalonczylam związek . Nie potrafię się sama przed sobą przyznać że chętnie rzucilabym mu się w ramiona ale boję się porażki kolejnej . On jest tak przystojny że cały czas myślę że zdradzi mnie z jakąś ładniejsza i młodsza ze jak pójdzie z kolegami na imprezie to ulegnie jakiejś bez wahania . Dziwi mnie też to że przez 7 lat naszej znajomości nie miał żadnego związku . Cały czas mówi mi że chce byś ze mną i że żałuje że wtedy mnie odrzucił . Jest bardzo czuły i kochany ale boję się właśnie tego że jest tak przystojny . To pewnie wydaje się idiotyczne ale to siedzi w mojej głowie . Nawet teraz kiedy już mam inne koleżanki one się śmieją mówiąc że jak go nie chce to sobie fo któraś weźmie

Odnośnik do komentarza
Gość aleksandraolka666

Ja Ci najpierw proponuję go poznać lepiej a nie pakować się od razu w nowy związek.Pośpiech to zły doradca.Ja tak latałam od jednego do drugiego w ramiona i jestem mega nieszczęśliwa.Mam tyle lat co Ty.Ale daj mu szanse na przyjaźń a potem zobaczysz co dalej.

Odnośnik do komentarza

Nie dziw się sobie,bo każda by się obawiała,ale tu nie ma reguły,bo on nie wygląda na takiego ,co to daje się usidlać kobietom,skoro nie był do tej pory w związku,
już jakieś opory co do kobiet widać miał od wczesnej młodości,może to właśnie w Tobie się podkochiwał od początku znajomości ,ale nie miał odwagi...,
myślę ,że jak szczerze porozmawiacie,Twoje obawy zostaną rozwiane,
warto spróbować.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

hahah :) normalna dziewczyna, to daje się zdobywać kilka miesięcy i dopiero później daje całusa. A Ty na imprezie się z nim całujesz po latach...Boże. Nie zadawaj się z takimi żigolakami, na których lecą wszystkie laski. Bo gwarantuję Ci, że on zmienia dziewczyny jak rękawiczki.

Odnośnik do komentarza

Może to wyglądać tak jak napisała ka-wa.
Co do obawy o atrakcyjność faceta - myślę że nie ma reguł
akurat "znam ten ból" no i fakt, trochę to wkur.ia
że wszystkie są zawsze takie miłe dla Twojej drugiej połówki ale można się przyzwyczaić, ważne ze sama wiesz ze jesteś najważniejsza a zdradzić to i ten mniej atrakcyjny może rowniez, Twój jak sam mówił, pewnie się wyszalał,(miejmy nadzieje że nie za bardzo) no a ciągle myśli o Tobie :)

Odnośnik do komentarza

Anka.2.3.4, proponuję na początek, abyście zostali dobrymi przyjaciółmi, lepiej się poznali, a jeśli ma to się przerodzić w coś poważniejszego, to prawdopodobnie spontanicznie się wszystko ułoży. Niedawno zakończyłaś dość długi związek, więc od razu nie pakuj się w nowy. Co do Twoich obaw o to, że przystojny chłopak może nie być Ci wierny, to od razu powiem, że wygląd zewnętrzny nie ma tu za bardzo nic do rzeczy. Zdradzić może nawet i ten mniej urodziwy. To jest kwestia uczciwości względem partnera/partnerki. Dlatego najpierw zainwestujcie w lepsze poznanie się, a dopiero potem ocenicie, czy nadajecie na wspólnych falach i czy warto zaangażować się bardziej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...