Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Muszę się Wam wygadać


Gość Iseef

Rekomendowane odpowiedzi

Umówiłam sie na spotkanie z 33 latkiem.Mily,spokojny,wykształcony. Dobrze mi sie z nim rozmawialo. Zaproponował następne spotkanie.
Tylko jest ale..on jest taki na poziomie,uczy języka,jeszcze studiuje,ogarnięty. Ja jestem bezrobotna i nie mam szans na atrakcyjna prace,mieszkam na wsi,gotuje srednio,mam 30 lat,bogata tez nie jestem. I co ja mogę wnieść do tej relacji? Są jakies szanse czy dać spokój sobie w porę bo będę znów odrzucona przez swój status społeczny ? Przeciez pracy na jego poziomie miec nie będę,kasy tez nie..

Odnośnik do komentarza

Ze spotkania nie rezygnuj, bądź sympatyczna i wyluzowana, ale nie rób sobie od razu nadziei na związek. Nie zakochuj się od razu, trzymaj emocje na wodzy.
Masz 30 lat, a brzmisz tak, jakby życie się dla ciebie skończyło.
Zrób więc coś z sobą i ze swoim życiem. Fakt, że mieszkasz na wsi nie odbiera ci szansy na godziwą przyszłość, ale trzeba powalczyć.
Jeżeli spotykasz się z nim w mieście, poszukaj tam pracy, uzupełnij wykształcenie, idź do przodu.
Z czego żyjesz, jeśli nie pracujesz?
Faktycznie, przy bliższej znajomości, facet może pomyśleć, że szukasz opiekuna/sponsora.
Wyjdź z marazmu i zacznij działać, już nie ze względu na niego, a na siebie samą.

Odnośnik do komentarza

Iseef, jeśli miło Ci się rozmawiało z tym mężczyzną, to nie rezygnuj z następnego spotkania. Nie wiem, dlaczego tak krytycznie się oceniasz. Wiem, że porównujesz się do tego mężczyzny - on wykształcony, na poziomie, ma pracę. Fakt, że mieszkasz na wsi nie przekreśla Twoich szans na rozwój. Tylko Ty stawiasz sobie jakieś niezrozumiałe przeszkody i blokady. Nie obiecuj sobie zbyt wiele i nie myśl po kilku spotkaniach o poważnym związku. Potraktuj tę relację jako luźną znajomość. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Jeśli jednak czujesz się gorzej ze względu na swój status społeczny i brak wykształcenia, zmień to. Jesteś młoda, ciągle możesz się uczyć. Zrób to jednak dla siebie samej, a nie dla jakiegoś faceta, by cokolwiek komuś udowadniać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dobrze wam się rozmawiało...To ważne!
Ludzie zwykle szukają partnerów, nie każdy od razu patrzy na konto w banku.
Dla niego byłaś odpowiednim partnerem, więc nie stawiaj się od razu w pozycji ofiary, zera.
Jesteś kimś, spodobałaś się, tylko więcej odwagi i wiary w siebie.
Nie oznacza to, że to już będzie związek na całe życie. Na razie poznajecie się, stawiacie pierwsze kroki, za wcześnie na konkrety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...