Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaburzenia odżywiania i obsesja na punkcie swojej wagi


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i od 4 lat moje zycie to nie życie.. to meczarnia. Myślałam że pogodze się z tym ze będę umiała żyć ale nie daje rady. Mam ogromną obsesję na punkcie wagi wyglądu pomimo ze nie mam nadwagi. Strasznie się załamuje potrafię przez kilka dni nie wychodzić z domu albo płakać dzień w dzień. Kiedyś ciężko cwiczyla co doprowadzilo do braku okresu mam napady jedzenia dlatego teraz nie wiem czemu zaczęłam brać leki przeczyszczajace nie umiem poradzić sobie psychicznie czasami czuję się mam depr

Odnośnik do komentarza

Jesteś młodziutka, no taka świeżynka że szok :). 15 lat, ledwo już nie dziewczynka :) ...

Dobra, lecimy na poważnie. Dobrze wiesz, że dojrzewasz, twoje ciało się zmienia i będzie zmieniać jeszcze 2-4 lata. To urośnie pupa, to biust. Co w tym dziwnego? Absolutnie nic!
Waga - wiedz że faceci mają kompletnie w odwłoku to ile kilogramów ważysz. Serio. Nam to na prawdę wszystko jedno czy ważysz 40 czy 60kg. Nas interesuje to, jak te 40 czy 60kg wygląda ;) . Jeżeli panna jest "foremna", ładna klepsydra, jest coś z przodu, jest ładnie z tyłu, buzia nie jest szpetna to na prawdę dla faceta to ładna panna :) . Nabawiłaś się kompleksów, bo naoglądałaś się modelek z okładek :/ . Nie dziwię ci się, pełno tego syfu... Ale nawet laski z okładek, nie wyglądają jak laski z okładek :/ . Dać ci przykład? Znasz aktorkę Megan Fox? Grała w transformerach. Ona wygląda na serio tak http://192707.selcdn.com/image-boutique.ru/img/megan-foks-bez-makyazhu_423.jpeg
Już nie taka sexi... Grubsza i wgl jak nie ona, a jednak to ona.
Gwiazdy z okładek mają masę kasy aby tak wyglądać, "nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni" . Kolejny przykład z USA - Tom Cruise http://bi.gazeta.pl/im/d0/01/11/z17831376IH,Tom-Cruise.jpg
ten z lewej to też on, nim zaczął karierę.
Zobacz jakie pasztety XD, a powszechnie uznawane za sex ideały...

Tak więc obniż swoje wymagania wobec siebie ;) . Pamiętaj, piękny człowiek = zdrowy człowiek :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Obsesja na punkcie swojej wagi, unikanie jedzenia, brak miesiączki, płaczliwość, zaburzenia nastroju, zażywanie leków przeczyszczających - to katalog objawów, który wskazuje nie tylko na zaburzenia odżywania, ale także na zaburzenia depresyjne. Powinnaś porozmawiać o swoich problemach z rodzicami i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...