Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zdrada Wirtualna


JoanB

Rekomendowane odpowiedzi

Pół roku temu zdradziłam wirtualnie mojego chłopaka (przez smsy). Sytuacja jednorazowa, żałowałam już po...Wyrzuciłam to z pamięci ale zapomniałam o smsach...Tydzień temu wszystko wyszło na jaw jak chłopak sprawdził mi telefon. Zerwał ze mną. Miesiąc wcześniej przeprowadziłam się do niego. Było dobrze. Zepsułam wszystko i nie mam pomysłu co zrobić żeby dał nam szansę :(

Odnośnik do komentarza

JoanB, każdy ma inny próg tolerancji na zdradę. Dla jednego zdradą będzie flirt przez SMS, dla innego pocałunek z inną osobą, a dla jeszcze innego - zdrada seksualna. Podejrzewam, że Twój chłopak stracił do Ciebie zaufanie - po pierwsze, że zdradziłaś go wirtualnie z innym chłopakiem, a po drugie, że ukryłaś przed nim wszystko. To taka "podwójna" zdrada. Jak to naprawić? Nie wiem. Daj teraz czas swojemu partnerowi, by emocje opadły. Możliwe, że jeszcze nie wszystko stracone i chłopak odezwie się, abyście mogli wszystko sobie wyjaśnić. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Teraz wlasciwie wszystko zalezy od Twojego chlopaka. To on musi lub nie dać Ci mozliwosc naprawienia sytuacji lub odbudowania zaufania. Sama niewiele zrobisz lub co gorsza totalnie zepsujesz lub go zniechecisz. Pokaz mu tylko dosadnie ze żałujesz tego co zrobilas i ze wiesz i czujesz,że to sie juz nigdy nie powtorzy bo go kochasz i jest najwazniejszy. Potem daj mu czas. Obserwuj czy pozwala Ci sie znow do siebie zblizyc i wtedy to wykorzystaj i nie zmarnuj.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...