Skocz do zawartości
Forum

Jak do wakacji schudnąć?


Gość niktusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niktusiaczek

Mam 170cm i 71 kg. Mam grube uda i ogromny brzuch, chciałabym to zmienić. Nie mam problemu z wysiłkiem fizycznym kocham sport,ale jest mały problem przez 3 tygodnie mam noge w gipsie. Jakie stosować diety? ćwiczenia? Co moge jeść, a co nie? Chce być szczupła.Wspomne, że mam 14 lat... Prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz nogę w gipsie to ćwiczenia czy dieta odchudzająca odpadają. Organizm musi mieć silę na regenerację. Nie możesz w takim okresie nie możesz znacząco obniżyć ilości spożywanych kalorii. Jedyne co mogę Ci polecić to jedzenie produktów jak najmniej przetworzonych o niskiej zawartości tłuszczu. Unikaj słodyczy i fast foodów oraz napoi gazowanych.Jedz dużo owoców i warzyw a także nabiału, tak by organizm nie cierpiał na niedobór wapnia, magnezu i fosforu oraz białka.Te pierwiastki oraz białko biorą udział w budowie kości. Dobrym źródłem tych pierwiastków są orzechy ale należy pamiętać, że 100 g orzechów ( nie ważne jakich) posiada od 500 - 700 kcal. Tak więc możemy je jeść w bardzo małych ilościach. Garstka dziennie wystarczy.
Dodatkowo unikaj spożywania tłustych potraw oraz mięs, lepiej jeść mięso z kurczaka, indyka lub cielęcinę, gdyż są mnie tłuste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...