Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się wyjść z domu.


Anusiaa186

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od tego że w pracy współpracownik klepać mnie po pupie. Ja nic z tym nie robiłam ponieważ on jest wyżej ode mnie tzn zastępuje moje szefa gdy to nie ma w pracy. Bałam się ze jeśli powiem mu żeby przestał zaczęły by się moje problemy w pracy. Dodam że mieszkam w Angli a ten pracownik to ciapak.wkoncu zrobił to w obecności mojego kolegi z pracy który poszedł i opowiedział całą sytuację mamadzerowi. Zostałam wezwana opowiedzialam co się stało i ze to nie pierwszy raz. Zaczęło się dochodzenie ja poszłam na zwolnienie ze stresu które wypisal mi lekarz i dostałam leki na sen ponieważ nie mogę spać a gdy już zasne mam sny z nim... Boje się wychodzić z domy bo myślę że on będzie tam gdzie ja i ze będzie chciał mi coś zrobić bo ma problemy przezemnie. Co mam zrobić dziś znów idę do lekarza i chyba poproszę o sil iejsze leki na sen bo te nie działają zbytnio...

Odnośnik do komentarza

Zachowujesz się jak typowa ofiara.
Przecież to ten chłopak był winny, nie powinien się tak zachowywać, a ty od razu powinnaś zareagować mówiąc, że nie życzysz sobie takiego zachowania.
Teraz boisz się wyjść, nie śpisz...
Jeśli faktycznie by był pod domem - w co wątpię, bo raczej to twoja bujna wyobraźnia tak działa - to od razu zagroź, że pójdziesz na policję.
Przestań się bać, bo nie masz czego. Nie stawiaj się w pozycji ofiary.

Odnośnik do komentarza

Anusiaa186, łykanie coraz silniejszych leków to nie jest dobry sposób na rozwiązanie problemu. Nie możesz zaszyć się w domu z obawy przed kontaktem z mężczyzną, który dopuścił się nadużyć wobec Ciebie. To on powinien się obawiać, np. konsekwencji w pracy, a nie Ty. Ty nie zrobiłaś niczego niestosownego. Powinnaś jednak od razu zareagować stanowczo, kiedy szef Cię obmacywał. Powinnaś popracować nad asertywnością. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...