Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czwartego wrzesnia kochałam sie z mężem, stosunek był przegrywamy. 6.09 przyjęłam tabletke ella one. Jednak 8.09zaczęłam plamic i trwało to do 20 września. Ostatni okres miałam 22.08. Nie wykonywalam testu ciazowego, czy jest ryzyko, ze zaszlam w ciążę? Dodam, ze okres powinnam dostać podczas plamien 17/18 wrzesnia. CZY to plamienie było okresem? Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień.

Odnośnik do komentarza

ellaone to duża dawka hormonów, więc takie plamienia czy wahania cyklu są normalne. Odczekaj trochę, spokojnie. Swoją drogą wiesz ze stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji, więc dlaczego go uprawiacie? Jeśli nie chcecie się zabezpieczać to chociaż współzyjcie tylko w dni niepłodne. Możesz je sobie wyznaczyć bardzo prosto przy pomocy testera. Z własnego doświadczenia polecam Afrodytę na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Antykoncepcja w przypadkach nagłych nie zawsze jest skuteczna. Na 100 kobiet, które zastosują ellaOne w przybliżeniu dwie zajdą w ciążę.
Po zażyciu ellaOne oraz do czasu wystąpienia kolejnej miesiączki należy podczas każdego stosunku płciowego stosować prezerwatywy.
ellaOne nie jest przeznaczona do stosowania jako stała metoda antykoncepcji. W przypadku braku stałej metody antykoncepcji należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty o wybranie odpowiedniej metody.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...