Skocz do zawartości
Forum

Wysokie OB i kaszel u dziecka


Gość ewag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, błagam o pomoc. Mój synek ma 3 latka i 4 miesiące. Od grudnia zeszłego roku cały czas, nieprzerwanie kaszle. Przed samymi świetami miał zapalenie oskrzeli i brał antybiotyk. Do dnia dzisiejszego nie mogę go wyleczyć z kaszlu. Byłam już u 8 lekarzy i każdy mówi, ze osłuchowo jest czysty, jednak nie ma zbyt dobrych wyników krwi. Pediatra powiedziała, że nie ma się czym martwic, ale ja i tak się martwię, bo synek od tego kaszlu zwraca i się dusi. Dostałam syrop na alergię i 2 inhalatory, ale też nic nie pomaga. Błagam pomóżcie. Mieszkam za granicą i tu powiedzieli, że to "tylko kaszel". A mi serce pęka ze strach, że coś może być z nim poważnego. Poza tym nie chcą mi przyjąć dziecka do szpitala na badania, bo zachowuje się normalnie, ale nie przybiera na wadze i od 6 miesiecy waży 15 kg. Jego wzrost to około 99 cm. Oto jego wyniki robione w lutym. Krwinki białe WBC 7,22 N 4,0-10,0 NEUT % 34,0 N 50,0-80,0 Krwinki czerw. RBC 4,63 N 4,5-6,2 Hemoglob. HGB 11,7 N 14,0-18,0 Hematokryt HTC 36,5 N 42,0-52,0 Płytki krwi PLT 424 N 130-400 OB 25 Żelazo 45 N 53-167 AST 25 N 10-34 ALT 16 N 10-44 ASO 50 N 0-200 CRP U-czułe 0,7 N

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...