Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

sny


Gość jersey

Rekomendowane odpowiedzi

Juz drugi raz śnilo mi sie ze kot mocno wbija we mnie szpony, atakuje i boleśnie wpaja szpony w moją np rękę, a ja próbuje wyciągać je choc mocno on łapą trzyma a jak go odsuwam to wbija znów a bronilam siostrzenicy bo ją tez atakowal wcześniej.
W realnym życiu jestem ogromną wielbicielką kotów. Mam kotkę kilkunastoletnią którą rozpieszczam i i ktora wydaje na świat co roku potomstwo.
We snie atakowal mnie nie mój kot.
W życiu wiem że ludzie mi i rodzinie zazdroszczą bogactwa i urody oraz zdolności intelektualnych. Na wszystko to oczywiście ciężko pracujemy jesteśmy ludźmi uczciwymi i porządnymi.
Co może oznaczać ten sen o szponach kota? Wlasnie leze bo sie obudziłam i mi strasznie gorąco. Szkoda ze w wakacje było tak zimno i ulewnie.

Odnośnik do komentarza

Często próbujemy nadać określony sens naszym snom. Chcemy je zinterpretować, by wiedzieć, czy coś znaczą. Istnieją dwie hipotezy - jedna mówi, że sny stanowią odzwierciedlenie naszych lęków, obaw i marzeń, a druga głosi, że marzenia senne to jedynie produkt uboczny aktywności mózgu. Ja bardziej przychylam się do tej drugiej hipotezy. Możesz oczywiście próbować to w jakiś sposób interpretować, ale nigdy nie masz pewności, czy Twoja interpretacja nie jest naciągana. To jedynie domysły. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

A dla mnie jest to sen ostrzegający.
Zastanów się, czy nie masz jakiegoś fałszywego przyjaciela /przyjaciółki/. Kogoś, komu w pełni ufasz i dzielisz się sekretami.
Może sen mówi, że powinnaś być trochę ostrożniejsza, mniej wylewna, mniej ufna?
Nie oznacza to, że masz zrywać wszelkie kontakty.
Po prostu zachowaj trochę większy dystans.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...