Skocz do zawartości
Forum

Absorbujące,płaczliwe 8 mczne niemowlę


Gość Czarnak69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Proszę o poradę na forum,bo już nie mam skąd czerpać wiedzy i porady...moja córka ma prawie 9 mcy a jej zachowanie jest co najmniej dla mnie zagadką. Jest bardzo płaczliwa,marudna,ciągle uwieszona na moich rękach. Tak,idą zęby. W tej chwili górne jedynki. Ale czy żadne żele ani nawet paracetamol nie działają na nią ? Jest to co najmniej dziwne. Nawet "zakazany" orajel wygląda jakby nie działał...bo dalej płacz. Podejrzewaliśmy już wszystko. Swędząca skórę, pleśniawki, brzuszek i inne. Lekarz stwierdził,że wszystko z nią ok. W nocy też nie najlepiej. Rzuca się,kręci. I to tak,że zdarza jej się kopnąć mnie w twarz. Przez to i ja nie bardzo śpię,bo czuwam i ją poprawiam. Ciągle chce być na rękach. Uczepia się mojej nogawki. Żadne zabawki,zabawy jej nie zajmują na dłużej niż 5 minut. Od 6 mca raczkuje,od 7 staje przy meblach. Jest bardzo mobilna,ale mimo to nie korzysta z tych umiejętności. Nie ma szans,żeby jak inne dzieci raczkowała po domu i z zainteresowaniem zaglądała w każdy kąt. Do tego nie lubi być tulana. Odpycha się,nie da przytulić. Od razu się wygina. Zdarza jej się nie reagować na nasze słowa,na swoje imię. Tak,jakby miała nas w nosie. Czy powinnam podejrzewać jakieś zaburzenia neurologiczne ? Czy to rzeczywiście zęby i nic jej nie uśmierza bólu ? Może któraś mama ma/miała podobnie ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...