Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyników moczu w zaawansowanej ciąży


Gość zaneta1106

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaneta1106

Od pewnego czasu oddaje bardzo często mocz. Budzę się ok 5-7 razy w nocy a w ciągu dnia jest to bardzo częste. Dziś byłam u mojego lekarza ginekologa i powiedziałam mu o problemie. Natychmiast kazał mi zrobić badanie moczu. Zrobiłam. Lekarz powiedział mi ze mam infekcje nic nie tłumacząc. Jestem bardzo zła na lekarza bo nic mi nie wytłumaczył tylko przepisał jakieś leki i kazał pić dużo wody. Moje pytanie brzmi co mi jest i czym jest spowodowane. Bardzo się martwię o moje dziecko które mam w brzuszku :( Oto wyniki moczu: Barwa: j. żółta nzup. Odczyn: pH 6,0 Ciężar: 1.020 Urobilinogen: w normie Bilirubina: neg. Ciała ketonowe: neg. Glukoza: neg. Białko: neg. Osad: Nabłonki: płaskie zal. pola widz., okr. 1-2 wpw Krwinki białe: 20-22wpw Krwinki czerwone: ś. 2-3 wpw Wałeczki: 0 wpw Składniki mineralne: Licz. . flora bakteryjna Lekarz przepisał mi leki. Proszę niech ktoś mi pomoże bo będę się zamartwiać :,(

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Wynik podanej analizy moczu rzeczywiście wskazuje na infekcję układu moczowego. Taka diagnoza tym bardziej wydaje się być prawidłowa, że zgłasza Pani towarzyszące jej objawy. Proszę zatem zaufać lekarzowi i zastosować zleconą terapię. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości, zawsze może skonsultować się Pani z innym lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...