Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina zamiast okresu


Gość załamana83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boski123

Witam serdecznie. Wczoraj zauwazylam ciemobrazowy sluz w mojej pochwie. To trwa juz drugi dzien. Zaczelo sie w samym srodku cyklu. Dodam ze niebiore zadnych tabletek anty. Wiec to nie przez to. Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość załamana83

Bardzo proszę o pomoc, mam 28 lat i mam nieregularne miesiączki. Mój problem się zaczął jak skończyłam 16 lat, okres mi sie pojawiał co 3,4,6,9 miesięcy. Wieku 21lat miałam bardzo długą przerwę miedzy mesiączkami i wtedy zaszłam w ciąże. Urodziłam córke z zamartwicy. Po porodzie okres mi sie pojawił po 6 miesiącach, mimo to że nie karmiłam. Zaczęłam sie martwić, więc poszłam do lekarza, a on dał mi proszki antykoncepcyjne bez żadnych badań. Tak to trwało przez tyle lat. W zeszłym roku w październiku podejrzewałam że jestem w ciąży, więc zrobiłam 3 testy(1+,2-,3+) poszłam do lekarza bo mnie bolał brzuch, tak jak co miesiąc tylko okresu brakowało. Lekarz powiedział że nie jestem w ciąży, dał mi na badanie HCG+B i wynik

Odnośnik do komentarza

Chyba masz strasznie rozstrojone hormony. lekarz powinien dac jakies leki na uregulowanie tego. Stwierdzenie, że jesteś prze menopauzą w Twoim wieku było chyba zbyt pochopne bez zlecenia dodatkowych badań. Może udaj się do innego lekarza, ale zanim go wybierzesz poczytaj oponie o nim w internecie.

Odnośnik do komentarza

Cykl mam dosc krotki trwajacy 26 dni,w tym miesiacu na okres czekalam az 4 dni dluzej. Niby to normalne ale mialam obawy przed ciaza- choc kochalam sie z chlopakiem w dni nieplodne. Teraz zamiast normalnej miesiaczki wystepuje u mnie brazowa wydzielina. Czego moze byc objawem ?

Odnośnik do komentarza

~Pauuuula
Cykl mam dosc krotki trwajacy 26 dni,w tym miesiacu na okres czekalam az 4 dni dluzej. Niby to normalne ale mialam obawy przed ciaza- choc kochalam sie z chlopakiem w dni nieplodne. Teraz zamiast normalnej miesiaczki wystepuje u mnie brazowa wydzielina. Czego moze byc objawem ?

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że jeśli współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, nawet w czasie teoretycznie dni niepłodnych, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Przede wszystkim powinna Pani zatem wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny, przyczyna braku miesiączki najprawdopodobniej będzie wymagała dokładniejszej diagnostyki. Teoretycznie jak najbardziej może być to jednak wynik zmiany stylu życia, tj. spadku masy ciała i regularnej aktywności fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Gość sarka19

Witam. W piątek dostałam okres(tak jak miał wypaść) jednak zamiast krwi cały czas wydziela się bardzo ciemny brązowy śluz ( taki jak na początku okresu bądź na koncu). Dziwne było również to , że przed okresem nie bolały mnie piersi. Od 6 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Daylettle , razem z chłopakiem używamy także prezerwatyw.Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło. Nie odczuwam żadnego bólu czy swędzenia. Dodam również, żę 3 miesiące temu byłam badana przez ginekologa i wszystko było w porządku. Czy powinnam się martwić? czy to może być ciąza? I czy powinnam iść do lekarza czy poczekać jeszcze pare dni ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, nie uprawiam seksu. Ostatnio zamiast miesiączki pojawił się u mnie brązowy śluz i znikoma ilość krwi. Trwało to 3 dni, a teraz śluz też ma dziwne zabarwienie. Ostatnio miałam również problemy żołądkowe i brałam Nifuroksazyd. Nie wiem czy może to mieć jakiś związek z moim okresem. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat, od ponad tygodnia mam brązową wydzieline. Zaczęła się z terminem miesiączki lecz ona sie nie pojawiła. Martwie się. Powinnam iść do lekarza ? Co to moze byc ? W ciąży raczej nie jestem. Nie mam objawów. Ostatni raz współżyłam 3 tygodnie temu z zabezpieczeniem. To również nie przez stres.

Odnośnik do komentarza

Zrób test ciążowy, by wykluczyć ciążę i idź do ginekologa, bo brązowe upławy mogą też oznaczać torbiel lub nadżerkę. I łykaj lacibios femina na wzmocnienie mikroflory pochwy, by nie przyplątała się teraz jeszcze jakaś infekcja intymna

Odnośnik do komentarza

Ja mam nieregularne miesiączki (29,30,32,36 dni). Dzisiaj mija 39 dzień od ostatniej miesiączki i popołudniu zauwżyłam dziwne brązowe upławy, po godzinie była w nich domieszka krwi, boli mnie w dole brzucha i jajniki (tak jak podczas normalnego okresu). Ostatnią miesiączkę miałam 25 lipca, współżyłam z zabezpieczeniem 14 sierpnia i dzisiaj dostałam tych dziwnych plamień. Dwa dni temu wykonałam test ciążowy (z porannego moczu) wyszedł negatywnie, dzisiaj również. Martwię się, bo pierwszy raz towarzyszą mi takie objawy.
Dodam, że 19 lipca wspóżyłam z chłopakiem (stosunek przerywany) i 3 sierpnia wylądowałam na pogotowiu bo zemdlałam w pracy (zrobiono mi tak test z krwi i nie byłam w ciąży). Moje pytanie brzmi czy mój obecny śłuz może oznaczać ciąże (pomimo seksu z zabezpieczeniem i negatywnego testu, wykonanego 17 dni po stosunku) mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...