Skocz do zawartości
Forum

Odpowiednia dieta przy złych wynikach badań


Gość gabrysia323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gabrysia323

Więc tak mam 12 lat. Ważę gdzieś około 70-75 kg.. ! Mój wzrost to 164. Mam już tego serdecznie dość. Jak jestem w szkole i widzę te chude dziewczyny to normalnie jest mi tak przykro, że czemu ja taka nie mogę być. Nie umiem się hamować jak widzę czipsy czy coś to zaraz jest coś takiego we mnie, no że muszę. A moje niby koleżanki jeszcze specjalnie chodzą koło mnie jedzą te batony i tylko weź weź sobie. Próbuje rozmawiać z mamą, ale ona nie jest taka chętna do rozmowy. I zaraz się na mnie wydziera żebym tyle nie jadła Napewno mama mnie do żadnego dietetyka nie zawiezie bo mówi że to głupota i wogule.. Więc muszę sama sobie jakoś poradzić. Ćwiczę na w-f jestem bardzo wygimnastykowana i co nic to nie daje. Co ja mam zrobić. Chciałabym bardzo być chuda. I żebym miała tak gdzieś te 50 kilo, bo teraz 5 klasa to już na chłopaków się patrze, a oni co nawet nie reagują na mnie. Czasem się śmieją ze mnie. Obgadują. To jest męczące i to bardzo. Co ja mam zrobić. Liczę bardzoo na czyjąś Pomoc. A i robiłam ostatnio wyniki krwi i mówili mi że jest bardzo źle. To co w takim wypadku mam jeść.? Jak ja mam się powstrzymać.? Nie pić np. Koli łatwo jest mówić, ale to naprawdę ciężkie do wykonania. Proszę POMOCY.! ;

Odnośnik do komentarza

A które konkretnie wyniki masz złe? Czy mamę to nie niepokoi> Może warto zasięgnąc opinii fachowca skoro masz jakieś zaburzenia widoczne nawet we krwi? Jeśli chcesz schudnąc to musisz liczyć się z wyrzeczeniami, typu NIE PIĆ COLI i NIE JEŚĆ SŁODYCZY I CHIPSÓW. Niestety. Albo chcesz być szczupła albo szczęśliwie obżarta.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałaś o jakie wyniki chodzi dlatego trudno jest mi cokolwiek Ci poradzić. Jeżeli chodzi o utratę kilogramów w Twoim wieku to nie powinnaś stosować diet restrykcyjnych. Lepszym wyjściem będzie spożywanie 4-5 małych posiłków w ciągu dnia. Jedz warzywa i owoce, za to unikaj jak ognia słodyczy, fast foodów, chipsów i innych niezdrowych przekąsek. Pij dużo wody mineralnej - dziennie co najmniej 1,5 l. Dlatego dołącz ćwiczenia. Poświęć godzinę dziennie na jakąś aktywność fizyczną, mogą to być ćwiczenia, sks, taniec czy jazda na rowerze lub ćwiczenia w domu. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie abcodchudzanie.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...