Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Psychologia od innej strony


mi0l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka lat temu trafiłem tutaj i poznałem pewna osobą która zaraziła mnie pasją do szeroko pojętej psychologii. Zaczął się wtedy morderczy bieg do samodoskonalenia. Pasjonuje się głównie "narzucaniem swoich wartości" - manipulacją oraz kreowaniem swego wizerunku w oczach innych. Mam za sobą już kilka lat praktyki. Niestety google jako źródło wiedzy już mi nie wystarcza a jako że jest to forum dotyczące psychologii liczę że znajdzie się osoba z podobną pasją z którą będę mógł wymienić przemyślenia, nauczyć się wzajemnie czegoś nowego. Więc jeśli jest tutaj ktoś kto psychologii używa do podobnych celów, zapraszam gorąco do kontaktu poprzez wiadomości PV. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość biały dym

Masz już doświadczenie po przeczytaniu książki na interesujący Cię temat! A czy udalo Ci się narzucić komuś swoje zdanie przekonać aby jego zdanie i zachowanie było zgodne z Twoim oczekiwaniem? Czy juz manipulujesz ludzmi tak jak lubisz? Czy lubisz w sobie to arbitralne zachowanie? Czy wiesz ze ludzie stronią od takich osób? Myślę ze nie masz przyjaciół. Bez urazy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skoro napisałeś o Cialdinim, to podejrzewam, że znasz wszystkie jego reguły: wzajemności, niedostępności, autorytetu etc. Wiele na ten temat można przeczytać w naszym serwisie, np.: Reguła autorytetu, Reguła niedostępności. Jeśli chcesz poczytać więcej na ten temat, polecam książkę Dolińskiego "Techniki wpływu społecznego". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...