Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika


Gość Jagoda2712

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagoda2712

Witam! Okres miałam 23 lutego następny 31 marca trwał on 3 dni i był mniej obfity niż zwykle. Od dwóch tygodni meczą mnie nudności i często wymiotuje do tego uczucie bólu w okolicach prawego jajnika. Dziś z pierwszego porannego moczu zrobiłam test wyszedł negatywny czy jest możliwe abym była w ciąży? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Wymioty oraz bóle podbrzusza nie są specyficznymi objawami dla wczesnej ciąży. Aby wynik testu był prawidłowy należy go wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli wymioty są dość intensywne to powinnaś udać się do lekarza w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Bardzo możliwe, że nudności oraz wymioty są związane z zatruciem pokarmowym.

Odnośnik do komentarza

~asky
Witam,chciałabym się dowiedzieć czym może być spowodowany straszny ból jajnika ok 2 tyg przed miesiączką?

Witam!
Opisany przez Panią ból jajnika może mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to wynik torbieli, endometriozy, prawidłowej owulacji i wielu innych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość zaskoczonao

ja dziewczyny miałam krwotoczną torbielkę ale jak już dłuższy czas uprawiałam seks, byłam u ginekologa na badaniach i jej nie było po 3 tygodniach pojawiła się 5cm, a ja nawet nie czułam jej. Dostałam tabletki by się wsiąkł i po 10 dniach brania tych tabletek byłam u lekarza po okresie i jej nie było znikła, to nie jest zależne od tego czy miałaś stosunek one się robią po źle przebytym okresie ;)
Ja teraz mam znowu ból jajnika, ale tylko prawego i nie wiem czy to może być znowu torbiel czy ciąża ...

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynnnka21

Hej mam 21 lat i od 3 dni boli mnie lewy jajnik do tego spóźnia mi się okres juz 11 dni.często uprawiamy seks z chłopakiem ( ok tygodnia temu a wczesniej dwa tygodnie temu bez zabezpieczenia ). Co może byc przyczyna bolacego jajnika a i dodaj jeszcze ze od kilku dni mocno leci sluz . Proszę o pomoc z gory dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...