Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi, senność i zmęczenie


Gość ja_kropka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 19 marca kochałam się z moim partnerem bez zabezpieczeń, 24 marca dostałam okres. Był on stosunkowo krótki i mało intensywny jak to bywa zazwyczaj. W ostatnich dniach zaczeły mnie boleć piersi, czuję senność i zmęczenie. Z ciekawości zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czyli niby w ciąży nie jestem. Ale skąd ten ból piersi? czy to możliwe że jednak jestem w ciąży pomimo tego, że wynik był negatywny? zaznaczę, ze do tej pory nigdy piersi nie bolały, w trakcie cyklu.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Test ciążowy powinien dać wiarygodny wynik po dwóch tygodniach od ryzykownego stosunku. Ból piersi związany z cyklem może pojawić się w każdym wieku. Jeśli jednak ciąża zostanie wykluczona a objawy będą się utrzymywać w dalszym ciągu to należy wybrać się do lekarza w celu ustalenia podłoża problemu.

Odnośnik do komentarza

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 21.03.2013r. stosunek z chłopakiem odbyłam 1.04 i 4.04.13r. od conajmniej tygodnia czuję się gorzej takie ogolne zmęczenie, mrowienie w piersiach co jakiś czas,mocz oddaję ze dwa razy w ciągu godziny ale i dużo też piję więc to nic dziwnego no i testy hm zrobiłam dwa wczoraj i dzisiaj rano na obydu wyszło tak jak by ta druga kreska była ale jest bardzo ale to bardzo slabo widoczna co mam myśleć bo do miesiączki jeszcze parę dni a ja umieram z niecierpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...