Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie prezerwatywy


Gość ciekawska17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiewiór

Już jakiś tydzień czasu spóźnia mi się okres. Mam wydzielinę z piersi która bardzo przypomina siarkę . Jeśli była by to ciąża , to chyba za szybko na siarę ? Macica jest lekko powiększona miękka, chyba raczej krótka i wydaje mi się że jest otwarta ? Temperatura ciała nie przekracza 35,8 kresek.

Odnośnik do komentarza

Takie plamienie wygląda na implantacyjne, ale z drugiej strony to jeśli współżycie było krótko po miesiączce to powinny to być dni niepłodne. A ile trwa Twój cykl? Mogłaś wtedy mieć dni płodne, jeśli masz bardzo krótki cykl.

Odnośnik do komentarza

Tak, już na trzy dni przed owulacją są dni płodne, więc jeśli miałeś nasienie na rękach i wkładałeś palce do pochwy to mogło do tego dojść. Jeśli jednak umyłeś ręce, użyłeś mydła i była to ciepła woda to powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Gość zaklopotanadziewczyna

mam pytanie.. kochalam się z chlopakiem 2 dni po miesiace i pękla nam gumka z boku, wyjol go od razu jak sie zoorietowal(po 2 wlozeniach) czy jest możliwość że jestem w ciąży?? nie skonczyl. proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska17

Witam mam kilka pytań. Czy prezerwatywa zawsze pęknie nawet przy najmniejszym przedziurawieniu? Czy ciągła paniką przed ciąża i przeziębienie może opóźnić okres? I czy plemnikom łatwo przezyć poza ciałem kobiety i poza penisem i jak długa są przeżyć w takich warukach?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Każde naruszenie ciągłości prezerwatywy można uznać za znaczne osłabienie ochrony antykoncepcyjnej. Plemniki dość szybko giną zewnątrzustrojowo, lecz nie można jednoznacznie określić czasu przeżycia. Czynniki takie jak stres, przemęczenie, nadmierna aktywność fizyczna oraz infekcja mogą powodować opóźnienie miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Ostatnią miesiaczke dostałam pod koniec października(mam nieregularna). 22 listopada kochalam sie , z zabezpieczeniem, ale chyba pękła, zrobilam już 2 testy-negatywne. Dzisiaj zobaczyłam że mam lekko za okraglony brzuszek(zawsze plaski). Jestem senna, nie mam dużego apetytu. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

~alexnn9
Ostatnią miesiaczke dostałam pod koniec października(mam nieregularna). 22 listopada kochalam sie , z zabezpieczeniem, ale chyba pękła, zrobilam już 2 testy-negatywne. Dzisiaj zobaczyłam że mam lekko za okraglony brzuszek(zawsze plaski). Jestem senna, nie mam dużego apetytu. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
Po tak długim czasie od stosunku oraz przy dwóch negatywnych wynikach testu z ogromnym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Być może powodem powiększenia obwodu brzucha jest niewłaściwa dieta. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w nocy podczas stosunku, pękły dwie prezerwatywy. Oczywiście zorientowałam się z partnerem po fakcie dokonanym. Zawsze używaliśmy dwóch i zawsze kupujemy te same. Nie mamy pojęcia jak one pękły. No cóż, to był ostatni dzień mojej miesiączki. Moje cykle trwają mniej więcej 26 dni. I teraz moje pytanie, czy ja moge zajść w ciąże? Wydaje mi się, że nie, ale odchodze już od zmysłów, tak długo jestem z moim partnerem i nigdy nie mieliśmy tak okropnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

hej zaczne od tego ze moje cykle wahaja sie 29-33 ostatnio było to 33 dni a a wczesniej co 29 dni . ostatni okres mialam 16 listopada . 6 grudnia uprawialam seks z chłopakiem i pekła nam prezerwatywa nie bylo wytrysku bo sie zorintowalismy ale boje sie bo u faceta wydzielaja sie te płyny ktore moga miec plemniki . boje sie tez wziac ten tabletki 72 po dziisiaj jestem umówina do ginekologa i mam pytanie czy ginekolog moze stwierdzic czy mam dni płodne czy nie płodne tzn w jakim cyklu jestem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...