Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Utrata wagi u 13-latki z powodu stresu


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Bo chodzi o moją dziewczynę Moja dziewczyna od kiku dni chudnie , nie ma apetytu , żle się czuje , kręci jej się w głowie , trzesą jej się ręce , mówi że straciła czucie w nogach , ale już odzyskała mówi że to z nerwów ale ja chce się dowiedzieć czy to napewno . mogę się jakoś dowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza

W wyniku stresu, niknie apetyt, a co za tym idzie organizm słabnie. W ten sposób bardzo łatwo o anemię, a w konsekwencji nawet o białaczkę :/ .

Jednakże samo chudnięcie i wymienione przez ciebie symptomy to jedynie objawy czegoś innego. Piszesz "mówi że to z nerwów" ale czym są te nerwy spowodowane? Co ją tak na prawdę boli? Szkoła? Ty? Rodzice? Własna uroda? Zwykle gdzieś w tych aspektach są problemy...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość katiadancer

Może ma zaburzenia odżywiania, a wymyśla, że to od stresu? Jeżeli to serio tylko stres to czemu nie mówi Ci ona o swych problemach otwarcie? Tak, czy siak, jeżeli chcesz by jadła, daj jej jedzenie, które ona najbardziej lubi. Nie można wpychać byle czego, bo to tylko ją zniechęci. Ja np.najchętniej to bym jadła same zupy

Odnośnik do komentarza

Niestety, przez Internet nikt nie odgadnie źródła dolegliwości Twojej dziewczyny. Owszem, zawroty głowy, drżenie, brak apetytu, utrata wagi mogą pojawić się wskutek stresu. Istotne jednak, czym stresuje się tak bardzo Twoja dziewczyna? Napisałeś, że objawy trwają od kilku dni. Czy stało się coś ostatnio, co mogłoby uzasadniać nadmierny stres u Twojej dziewczyny? Objawy są niespecyficzne i mogą świadczyć o wielu chorobach/zaburzeniach. Najlepiej, gdyby Twoja dziewczyna udała się do lekarza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...