Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

strach przed zazdrością lasek


Gość skrzydelka_kurczaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skrzydelka_kurczaka

Witajcie jestem typem chlopaczary a właściwie to mam dwa oblicza delikatnej nimfy i chlopaczary. Na codzien chodzę w dresie i mam trądzik na tle nerwowo hormonalnym dojrzewania. I mam tlusta po dniu twarz lub po przebudzeniu. Mam problem mimo iż nikt mnie nie podrywa bo itak na spacerze żaden wartościowy chlopak mnie nie zaczepi, tylko pyszny odwazny burak. Mam problem otóż boję się dać zdjęcie na fb bo boje się ze jakieś dziewczyny beda mi zazdrościć. Mam podświadomość ze jestem piękna i zgrabna przez co od paru lat ubieram się najskromniej jak mogę by dziewczyny mi nie dokuczaly z powodu zazdrości. Przez to już pare lat nie mam zdjęcia na fb a znajomych się boje bo czuje lek jakbym na fb oddawala im moje życie i moja dusze i prywatność

Odnośnik do komentarza

Zobacz - laski mogą ci zazdrościć, albo możesz stać się podziwianym wzorem. Ubieraj się skromnie, ale jednocześnie doradź coś. Jeśli dana panna wydaje się że ci zazdrości, podejdź porozmawiaj. Rzuć że może ładnie jej będzie w tym albo tym. Wtedy nie wyjdziesz na zarozumiałą i dumną, a na po prostu ładną i sympatyczną.

Jeśli jesteś ładna to nie wmawiaj sobie że jest inaczej.
Sam mam dość podobny temat - czuję się brzydki, ale kilka osób z otoczenia naśladuje mnie, kopiują mój styl ubierania, styl mowy czy pisania.

PS - jeśli chcesz, chętnie cię poznam :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Mordechlaj Ciamciara

Ok, to na fb zdjęcia nie dawaj, ale tutaj możesz, wtedy ocenimy czy rzeczywiście jesteś ładna. Jeśli jesteś i przyklaśniemy, to się przynajmniej podbudujesz :-D

Tak w ogóle to pierwsze słyszę żeby laska miała takie obawy. Tyle dookoła pięknych dziewczyn, że raczej wszyscy musieliby sobie zazdrościć. Trochę pokręcony i lekko wyssany z palca problem.

Odnośnik do komentarza

skrzydelka_kurczaka, podejrzewam, że masz niestabilną samoocenę, dlatego z jednej strony uważasz się za ładną, atrakcyjną dziewczynę, a z drugiej strony obawiasz się wstawić swoje zdjęcie na portal społecznościowy, bo boisz się pewnie oceny/krytyki ze strony innych. Napisałaś, że boisz się wstawić zdjęcia na FB, bo to tak jakbyś oddawała swoją prywatność. W pewnym sensie ludzie wstawiając swoje fotki, dzielą się swoją namiastką prywatności. Nie musisz wstawiać oczywiście tych zdjęć i wcale Cię do tego nie namawiam. Niemniej jednak proponuję popracować nad samooceną i zachęcam do przeczytania tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...