Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

od roku niewyjasniona zagadkowa sprawa


Gość Sibyla

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznacze,ze rok temu wdalam się w fatalne zaroczenie i romans z pewnym lekarzem.30 latek tak jak ja. Mialam nieprzyjemności z tego romansu,okazalo się ze on ma partnerke z która zyl w wolnym związku. na tej podstawie odsunelam się,urwalam to,on i ja oraz ona klocilismy się,padly ostre słowa.Mialam zal do niego,zle słowa siedziały mi długo w psychice. Oona miała zal do mnie.Przezylam ta sytuacje mocno.Wielokrotnie myslalam o tym co mnie i jego wtedy porwalo. w te wakacje dowiedziałam się ze oni slubu nie wzięli,bardzo zle rzeczy się u nich dzialy,znajomi wywlekli ich osobiste sprawy ze związku,intymne trojkaty,uzaleznienia i inne brzydkie rzeczy. kilka dni temu spotkal mnie on na portalu randkowym,odpisalam mu choć nie powinnam ale odpisałam.przyznal mi się ze jest wolny itp. i zaproponowal układ intymny. liczyłam na cos innego,zaznaczyl ze nie szua związku,przez kilka dni namawial po swojemu,nie zgodziłam się bo wiem jak w tamtym roku było.Zle zrobiłam bo poprosiłam go o pomoc medyczna...jest chirurgiem. Oczywiście powiedział ze jak nie będę kochanka ani myśli mi pomoc. kontakt się urwal bo nie spelnilam warunków a on moich czyli rozmowy na piwie bez układu. dziś przypadkiem zobaczyłam ze jego była partnerka zablokowala mnie na facebooku.. zdziwilo mnie to i uznałam ze może mnie to związek z tym ze on ze mna się kontaktowal,ze proponowal,uznalam ze może mowiac bym przyszla do jego mieszkania na noc chce mnie zwabic w cos.. rok minal od tamtych wakacji a sprawa się jakby odnowila,boje się ze znow będą wyzwiska,plotki,afera i niepokoj.

Odnośnik do komentarza

Tym postem mocno mnie pani uprzedzila do chirurgów bo ten pani chirurg to debil.
Nie wiem po co pani chciala od niego usluge skoro powinna pani nie miec z nim nic wspólnego. Czy myslala pani ze zrobi cos za darmo? Wizyta prywatna tyle samo kosztuje u tego debila i tyle samo u innego chirurga.

Odnośnik do komentarza

Przedmówcy słusznie przestrzegają przed tym mężczyzną - niech Pani najlepiej zerwie całkowicie kontakt z tym lekarzem. Zero sms-ów, maili, spotkań na rozmowy przy piwie. Da Pani palec, a ten weźmie całą rękę. Po co ryzykować? Już raz Pani się sparzyła. Chyba nie chce Pani tego powtórzyć? Proszę uczyć się na błędach i wyciągać wnioski z przeszłych doświadczeń. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...