Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dosc takiego zycia


Gość bjorka

Rekomendowane odpowiedzi

Zycia w którym nie traktują mnie znajomi powanie-kolezanki kpia opowiadając o mnie i pisząc miedzy sobą o moich sprawach co niejednokrotnie zauwazylam i wyszlo ze mam urojenia a one nigdy nic a nic. Dosyc mam facetow którzy poznając mnie oferują jakies sexualne propozycje.Nikt naprawdę o mnie się nie martwi,jestem to jestem nie ma mnie tez dobrze.Czasem mam dola i nie wiem już jak z tym swiatem się brac za rogi. Widze wykorzystywanie mnie,celowosc,naduzycie,plotki,staralam się z siebie dawac wiele i cos to nie zostało docenione.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co? Czuję to samo. I wydaje mi się że zbyt polegam na ludziach. Niestety ale nie warto liczyć na ludzi. Bo..to że my lubimy się troszczyć o innych nie oznacza że oni lubią o nas. Zwlaszcza ludzie co nam zazdroszczą i są nieszczęśliwi lub zapracowani.

@Vaderka a to ze swiat ma rogi to taka metafora

Odnośnik do komentarza
Gość dasz radę

Ludzie zawsze tacy będą, nie ma co liczyć na jakieś znajomości, nie te czasy. Ludzie tylko wykorzystają, zostawią , i nawet nic nie powiedzą, albo zignorują, ty się starasz oni mają to gdzieś, może nie jesteś sobą? Chociaż wątpie , na siłę znajomości to nic dobrego. Sam wiem po sobie , szkoda czasu na znajomości które tylko wyniszczają.
Zajmij się sobą, realizuj się , po drodze na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego , :)
i trochę więcej wiary w siebie !

Odnośnik do komentarza

A co cię obchodzi, co inni mówią?
Ty musisz być zadowolona z siebie, ze swoich decyzji. Starać się, ale dla siebie, nie dla innych.
Ty masz SIEBIE pochwalić, że coś dobrze zrobiłaś.
I wybaczyć sobie błędy, jeśli jakieś popełnisz.

Przy takim myśleniu jak obecnie, jesteś tylko ofiarą. Nabierz pewności siebie, a inni inaczej będą cię traktować.
Twoja siła jest w tobie, odkryj ją.

Nasze wioślarki w RIO, zdobyły złoty medal. W wywiadzie mówiły, że treningi są potrzebne, ale najważniejsze to to, co jest w naszej głowie.
Czyli wiara w zwycięstwo, spokój i ta wewnętrzna siła, która potrafi nas uskrzydlić.
Obudź w sobie tą siłę, nie słuchaj innych, słuchaj siebie i sama siebie chwal. Naucz się tego, to jest możliwe, tylko trzeba w to uwierzyć i zacząć ćwiczyć, by te myśli się utrwaliły w głowie.

Odnośnik do komentarza

bjorka, podejrzewam, że masz zaniżone poczucie własnej wartości, dlatego tak bardzo zwracasz uwagę na zdanie innych - na to, co o Tobie powiedzą, napiszą. Powinnaś popracować nad swoją samooceną i uniezależnić się od opinii innych. Ludzie zawsze gadali, plotkowali i będą to robić nadal. Po co się tym karmić i zatruwać sobie życie? Lepiej skoncentruj się na sobie, na swoim życiu, celach i dąż do nich konsekwentnie. Nie pozwalaj się wykorzystywać, bądź bardziej asertywna i mów "nie", kiedy widzisz, że ktoś Tobą próbuje manipulować. Odsyłam do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...