Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Stękanie i wydawanie odgłosów podczas snu


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie masz sny?
A jakie masz życie?
Może w nocy nadal przeżywasz wszystkie przykre chwile.
Staraj się oglądać coś miłego, słuchać pogodnej muzyki, odciąć się od nadmiaru stresujących sytuacji.
Przed zaśnięciem wyobrażaj sobie, że jesteś w miłym miejscu /ogród, strumień, morze itp/
Wyobrażaj sobie, że jesteś tam bezpieczny, podziwiaj przyrodę, wsłuchuj się w szum wiatru itd. Wycisz się, skup się na tych obrazach.

Odnośnik do komentarza

Czy te odgłosy, które wydajesz, przeszkadzają Ci, wybudzają Cię? Czy bardziej stanowią dyskomfort dla Twoich bliskich, którzy nie mogą spać w nocy? Przez Internet nie można stwierdzić, co jest przyczyną Twojego problemu. Czy po prostu tak reagujesz na sny, czy jest to jakiś "rodzaj chrapania" itp.? Czy konsultowałeś się w tej sprawie z jakimś lekarzem? Czy przypadkiem nie masz problemów laryngologicznych?

Odnośnik do komentarza
Gość Jakub125

Witam. Mam podobny problem. Często podczas snu nagle zaczynam głośno jakby jęczeć. Wtedy się wybudzam i niestety przy okazji także innych domowników, którzy są tą sytuacją już rozgoryczeni, że ciągle ich budzę. Czytałem, że to jest jakiś bezdech senny. W ostatnich latach nagle mocno przytyłem (25 kilo) i dostałem sporo cielska m.in. na szyi. I ponoć to jest z tym związane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...