Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zauroczenie starszym mężczyzną


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat. Do około 16 r.ż. moje życie było normalne. W ostatnim roku dużo się zmieniło. Jestem obgadywana w szkole, bo stanęłam po stronie mojego przyjaciela w kłótni z dziewczyną. Nie mam chłopaka. Zawsze na to narzekałam, ale ostatnio w moim życiu pojawił się wydawało się normalny chłopak. Chciał ze mną być, odmówiłam mu związku, to mnie zgnoił, a teraz znowu pisze, że chce się przyjaźnić. Do tego od 3 lat jestem zakochana w 37-letnim żonatym mężczyźnie. Nie mogę przestać o nim myśleć.

Odnośnik do komentarza

Chłopak, który Cię "zgnoił" tylko dlatego, że odmówiłaś mu bycia w związku, chyba jeszcze nie jest dojrzały. Z kolei fascynacja starszym mężczyzną może wynikać właśnie z tęsknoty za kimś dojrzałym, rozsądnym, przy kim mogłabyś się poczuć bezpieczna i wyjątkowa. Wiele dziewcząt w wieku dojrzewania fascynuje się dużo starszymi od siebie mężczyznami (nawet w wieku ich ojców). Na szczęście z czasem to mija. Poczekaj aż Twoi rówieśnicy dorosną i spoważnieją ;) Mam nadzieję, że znajdzie się taki, który Tobie zaimponuje. Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...