Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Smutna z powodu ciosow w ego.


Gość ZuzannaKK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZuzannaKK

Moi drodzy jak radzić sobie z opinia mężczyzn którzy uderzają w ego kobiece podczas rozmowy i mówią w ten sposób by nas urazić,zmiażdżyć typu...,,w końcu spotkałem kobietę piekna,nie dorastasz jej do piet,to jest uroda,nie to co twoja,to jest kochanka idealnie,nie takie byle co wątpliwej urody jak ty. Jak sobie radzić z takim facetem który tak mówi? I porównuje do każdej innej przy której zawsze wypada sie gorzej ?

Odnośnik do komentarza
Gość minimoris

Można bawić się w to samo co on, ale uważam że życie jest za krótkie, żeby spędzać czas w towarzystwie takich zakompleksionych pętaków i lepiej zerwać kontakt niż po jakimś czasie zorientować się, że samoocena spadła na samo dno i trzeba wydawać pieniądze na psychologów.

Odnośnik do komentarza

Co zrobić z facetem, który nas poniża, dołuje, wykańcza psychicznie? Nie słuchać, odejść, zostawić. Szkoda życia na taką toksyczną osobę. Oczywiście można grać w to samo i odpłacić mu pięknym za nadobne, również porównując do innych i poniżając, ale czy jest sens tracić czas na mężczyzn bez klasy? Lepiej skupić się na sobie i swoim rozwoju. I zrobić wszystko, by odbudować nadszarpniętą w wyniku takich negatywnych komentarzy samoocenę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

~roshen
Zachowanie takich buraków świadczy o uszkodzeniu mózgu. Na to już nic się nie poradzi, tylko ich omijać.

To dlaczego większa większość kobiet wybiera właśnie takich gruboskórnych arogantów na swoich mężów, a nie np... tych drugich, cichych, niesmiałych mało urodziwych i bardzo spokojnych panów?
Ja to myślę że dlatego, iż potrafimy dobrze bajerować:)
I co.
Może powiesz, że nie jesteśmy jednostką myślącą?
:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...