Skocz do zawartości
Forum

Duży bagaż doświadczeń i myśli samobójcze


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec jestem bardzo młoda osoba, mam 16 lat i spory bagaz na plecach. Wszystko zaczęło sie 3 lata temu gdy moja mama otrzymała diagnozę złośliwego raka piersi.Od jej śmierci minęły dwa lata. Wychowała mnie tylko mama. Ojciec często wyjeżdzał i nigdy go nie było. Nie dogaduje sie z nim życzy mi śmierci i proponuje dom dziecka.Jest nie czuły i nigdy nie kochał mojej matki.Miałam juz psychologa ale nie potrafiłam z nim współpracowac.Mam mysli samobójcze a otoczenie tylko mnie w to pcha.co robić?

Odnośnik do komentarza

Nie poważasz tatusia a chcesz spelnić jego życzenie i usunąc sie grzecznie ze świata? Można, ale to akurat zawsze można zrobić, ale już niczego innnego po tym fakcie nie da się zrobić.

Sily szukaj we wspomnieniu mamy. Byla na tyle silna, że facet jej nie kochał a ona się nie mazgaila tylko dała Ci wychowanie i miłość. Teraz jej zabrakło i chcesz wniwecz obrócić jej trud?

Dasz sobie radę z niemiłym tatusiem jak ząbki zaciśniesz lub jak chce cię do tego domu dziecka oddać, a uważasz,że z nim Ci tak straszno to sie zgódz i tyle. Do pełnej dorosłości już wiele Ci nie zostało.

Zawsze wspominaj mame i jak nie wiesz co zrobić, to mysl jak ona radzilaby Ci się zachować. Pamiętaj ona istnieje jest tylko w innym wymiarze.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...