Skocz do zawartości
Forum

Czy moga to być objawy zagnieżdżenia zarodka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od kilku dni tylko i wyłącznie wieczorami dostaje silnych bóli głowy, żołądka oraz jajników, ponadto mam również biegunkę i mdłości. Tydzień wcześniej skończyła mi się miesiączka, lecz przed jej pojawieniem się podejrzewałam ciążę, gdyż brakowało mi typowych objawów przedmiesiączkowych jakie zawsze mam m.in. bólu jajników, śluzu i ogólnego poddenerwowania które zawsze mi towarzyszy, dlatego też nagłe pojawienie się krwawienia było dużym zaskoczeniem zarówno dla mnie jak i partnera. Przez w/w objawy jest mi bardzo ciężko funkcjonować, najchętniej bym spała, brakuje mi nawet ochoty na seks z czym nigdy problemów nie miałam ;) wczoraj podczas stosunku nie czułam zbytniej przyjemności, niektóre pozycje wręcz sprawiały mi ból. Jestem już zwyczajnie wykończona takim trybem zycia, dlatego zaczęłam przeglądać internet i wyczytałam na jakimś forum, że takie objawy mogą świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka pomimo wcześniejszego krwawienia, ale mam nadzieję że jednak znajdzie się tu jakieś pewniejsze źródło ;) i tak wiem, że powinnam zrobić test ale aktualnie mam daleko do apteki i... najzwyczajniej w świecie sie boje :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...