Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest możliwa?


Gość shadyaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałam kilka stron, na których mogłabym znalezc informacje na nurtujący mnie temat, jednakże bez skutku. Do tej pory miałam regularne miesiączki, cykl trwał około 30 dni. Powinnam dostać miesiączkę 1 lub 2 dni temu. Niestety nie mam jej, a ja lekko panikuje. Mam 18 lat, nie odbywałam jeszcze pełnego stosunku płciowego z moim chłopakiem. Od kilku dni zauważyłam na bieliźnie biały, mleczny, lepki śluz. Oczywiscie według użytkowniczek przeróżnych forum - CIĄŻA. Tyle, ze w moim przypadku to raczej niemożliwe... Stosunku nie było, ale moje pytanie - czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże, gdy siedziałam na chłopaku bez bielizny, natomiast on miał na sobie bokserki oraz spodnie? Wiem, ze teoretycznie to niemożliwe, ale jego spodnie były wtedy mokre i troche mnie to teraz martwi.

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiedzalol

Może jeszcze nie warto siadać nago na chłopaka, jeśli nie jesteś gotowa na konsekwencje, które mogą z tego wyniknąć.
Plemnik nie ma zębów, więc nie mógł się przegryźć do pochwy i zapłodnić. Nie masz się o co martwić.
Mi się spóźnia już 8 dni.. To wina pogody, klimatu itd. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...