Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

powrót


Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie,póki co, Ci dała jakieś leki uspokajające..,
pozostaje Ci udać się do psychoterapeuty.
Nasza psychika jest bardzo skomplikowana,coś może odezwać się w każdym wieku,mogą też być remisje,tak,że nie dziw się,że wróciło po czterech latach.
Miejmy nadzieję ,że z terapeutą dojdziecie przyczyn.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Bym brakiem uczuć to się nie przejmuj,bo one mają szansę wrócić
,gorzej z pracą,pisałaś wcześniej ,że zamierzasz się zwolnić,być może nie dajesz rady,ale weź się w garść i może przetrzymasz ten najgorszy okres,
siedzenie w domu, wpłynie dodatkowo, niekorzystnie, na Twoją psychikę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Każdy normalny człowiek ma zaburzenia nastroju i emocji.
Kiedyś depresja nie była w "modzie", więc ludzie sobie z tym sami radzili.
Zdecydowana większość wracała do psychicznej równowagi bez leków i bez psychiatry.
Sama świadomość że mam depresję, jestem chory, już negatywnie wpływa na psychikę.
Czym innym jest myśl że jestem w dołku, ale to minie.- I mija.
Jedni ludzie są większymi optymistami, inni bardziej pesymistami. Optymiści rzadziej chorują, pesymiści mają trudniej, muszą więcej pracy włożyć w to by cieszyć się życiem, by się nie załamywać.
Można świadomie kierować swoim życiem, można nauczyć się optymizmu, bo to wszystko są tylko nasze myśli.
A myślami można kierować, można nauczyć się zastępować te przygnębiające myśli, na myśli pełne radości, nadziei.
Można, o ile się chce i włoży się w to trochę pracy.

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba666

patka23
No wlasnie praca i co kolwiek do zrobienia w domu to sa sytuację których w tym momencie nie cierpię. I ciagle wydaje mi sie ze gdyby wróciły moje uczucia i radość zycia mogłabym normalnie zacząć znowu funkcjonować.

a może Ty masz prostu lenia . :P

Odnośnik do komentarza
Gość czrnamamba666

patka23 !

Drugi raz w życiu dopadł Cię kryzys. Zachowałaś się bardzo racjonalnie i szybko poszłaś do psychiatry , zażywasz leki i wybierasz się na terapię. Wszystko będzie dobrze i wróci do normy, tak jak to było za pierwszym razem. Potrzeba tylko trochę czasu i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza

Czuję sie czasem jakbyś ktoś inny był we mnie bo tak mysli którego mi siedzą w glowie i których nie moge sie pozbyć, tak samo jest z uczuciami chce a nie moge jakby cos mnie chamowalo jest okropne. Chcialabym gdzieś to wyrzucić z siebie i żyć normalnie jak każdy. kocham, cieszyć sie ze slubu jak wcześniej a teraz nic mnie nie cieszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...