Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po seksie oralnym


Gość kazda.wariatka.ma.w.glowie.kwiat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kazda.wariatka.ma.w.glowie.kwiat

jeśli moj mezczyzna doszedł w moich ustach a ja pozniej wprowadziłam to do pochwy to czy mogę zajsc od tego w ciaze? dodam, ze to było akurat w dzien przed owulacją prosze o szybką odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Gość kazda.wariatka.ma.w.glowie.kwiat

naprawde nie wiem co mam myslec prosze o odpowiedzi! a jesli z prezerwatywy ktora nie ma srodka plemnikobujczego wprowadze sperme do pochwy w dzien owulacji zaraz po stosunki to zajde w upragnioną☼ ciaze? jest taka mozliwosc?

Odnośnik do komentarza

Jest taka możliwość, tylko należy to zrobić jak najszybciej, zanim plemniki zaczną obumierać, co dzieje się dosyć szybko w niewłaściwych warunkach. A czy nie lepiej jest porozmawiać z partnerem i zajść w ciążę w bardziej tradycyjny sposób? On może nie być zachwycony wrobieniem w dziecko...

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o pomoc . Nie prowadzę kalendarzyka ale podejżewam że dostałam okres 7 października. U mnie trwa on tydzień, więc 14 się skończył . 17 uprawiałam seks orealny z chłopakiem . On przez przypadek dotknął swojego penisa na którym była już sperma ,a potem tą ręką mnie pieścił, (wydaje mi się że niczego na niej nie było ) Włożył mi palec do pochwy . Okres powinnam dostać 3 listopada . Jednak spóźnia się on już 12 dni . Temperaturę w pochwie mam 36 i 6 . A śluz kremowy , jest go bardzo mało . Mam uczucie suchości . I brak objawów przed okresem. Czy jest możliwość żebym była w ciąży ? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...