Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak postąpić ?


Gość Marinaa3

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Was o rade.
Miesiac temu doszlo miedzy mna a pewnym mezczyzna do czego wiecej..Ostatnio sie poklocilismy i on stwierdzil ze jestem mu win a koszty tabletki 72 ,,po"
Mam zwrócić pieniadze. Oskarżył mnie o naciagniecie finansowe,wyludzenie.

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym,ze nie powinnam przyjmować tej tabletki gdyż była według niego nie potrzebna...gdyż do owulacji było jeszcze trochę czasu.
Ja ja przyjelam gdyż obawiałam się przyspieszenia owulacji,ciazy-a on stwierdził,ze jeślibym zaszla w ciaze to dziecko by oddal do adopcji..w panice wzielam tabletke ellaone i według niego zmarnowałam ja.

Odnośnik do komentarza

Na przyszłość poczytaj o skutkach ubocznych dla Twojego własnego organizmu na skutek brania takich tabletek a już szczególnie wtedy kiedy tylko nerwy nam puszczają.

Jaki ten Twój facet wspaniałomyślny Twoim organizmem- tylko 9 mies pobyłabyś w ciązy a potem on zarządzilby adopcję. Gdyby jeszcze powiedzial, że marzyl o dziecku z Tobą to teraz choć zwróc mu te 72 zl to pomyślalabym, że ma czarny rodzaj humoru, bo faktycznie jest zły, że unicestwilaś jego ewentualnego potomka a on jednak teraz myśli,że chyba mógłby być tatusiem.

Uciekaj od tego faceta, bo zawsze w życiu będzie Ci wystawiał r-ki jak coś będzie nie po jego myśli, będzie umiał wypomnieć nawet kawałek chleba- taką ma mentalność.Jak nie umie inaczej to finansowo Ci będzie zawsze dokuczał.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pozostali radzę, kopnij dziada w zad.
Oddaj mu 36 zł, bo w końcu ryzykowaliście obydwoje.
Daj mu tę kasę, zrób w tył zwrot i już nigdy nie odzywaj się do niego. To jedyne godne rozwiązanie, jakie możesz w tej sytuacji zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...