Skocz do zawartości
Forum

Bezradna. Prosze pomozcie.!


Gość Ola321pys

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola321pys

Czesc. Mam problem z czteroletnim synkiem. Juz nie mam pojecia co mam zrobic jestem bez silna i jeszcze troche to zwariuje. Dziecko wogole mnie nie slucha nic a nic poprostu zero posluszenstwa. Gdy prosze go o cos by cos zrobil nie slucha mowi ze go cos boli gdy prosze byczegos nie robil to tez wgl nie reaguje udaje ze mnie nie slysze ma mnie a nosie. Nawet na spacerze jest nie grzeczny albo ucieka, i biegnie przed siebie gdy go wolam tez nie slucha. A w sklepie to jest poprostu tragedia chce wszystko kupic chrupki cukierki lody co tylko zobaczy i nie rozumie ze mowie nie, tlumacze mu na rozne sposoby. Poza tym jeszcze przezywa mnie tata i kazdego. Wyjsc gdzies z nim to jest przed tym wiele obaw. Czy czegos glupiego nie powie lub nie zrobi. Jak prosze zeby się uspokoil to on robi jeszcze gorzej. Jest bardzo nerwowy odrazu sie wscieka wpada w histerie jak cos jest nie tak. A karanie go tez nie pomaga klapsy uzywam tego chyba jak kazdy ale i to jest nie skuteczne bo on sie z tego smieje u za chwile robi to samo. Boje się go wyslac do przwdszkola bo co bd tam to nie chce nawet myslec.? Pomozcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...