Skocz do zawartości
Forum

brak potrzeby seksu.30-latka


Gość miami

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, zawsze ciezko bylo mnie "rozgrzac"..zamin ja sie "rozbujalam" moj mezczyzna juz nie wytrzymywal i konczyl. potem obwinial siebie. ale czemu tu sie dziwic skoro uprawimy seks 1-2razy w miesiacu?! Dlaczego? Nie wiem. od niedawna nie robie sie tam wcale mokra, choc moj maz bardzo sie stara. to dodatkowo mnie stresuje. gdy pojechal do pracy za granice pomyslalam ze mam swiety spokuj z "tymi sprawami".
ciagnie sie to od roku. w tej chwili nie odczowam braku wspolzycia ani nawet o tym nie mysle. kto ma podobnie? Czy to ozieblosc seksualna?

Odnośnik do komentarza

nauczyć organizm wytwarzania naturalnego śluzu, lub używaj lubrykanta, bo zniszczysz śluzówkę i pochwy i łechtaczki.
Proponuję trening dildem + lubrykant. Delikatnie "posuwasz" aż uzyskasz orgazm. Doskonała rzecz, gdy mąż za granicą, a nie chcesz się sk**wić.
Jeżeli będziesz unikać rozładowywania napięcia seksualnego, czekają Cię choroby: torbiele w jajnikach, guzy w macicy.

Odnośnik do komentarza

A jak właczysz sobie jakiś erotyczny film, to też Cię nie skręca?

Jesteś młoda i jeszcze wiele lat pożycia również seksualnego przed Wami ( Tobą).

Proponuję zacząć treningi erotyczne swojej wlasnej osoby- przy jakimś filmie lub erotycznej literaturze, zacznij się masturbować i rób to w miarę regularnie. Po pierwsze roztrenujesz ciało. Po drugie nauczysz się wlasnego ciala, będziesz miala większą jego świadomość. Po trzecie miejmy nadzieję,że znajdziesz przyjemność w czymś, co raczej ludzi zadowala.

Jesli takie działania nic Ci nie przyniosą ,to chyba jednak do seksuologa o ile cenisz sobie Wasze malżeństwo , Wasz związek. Mało prawdopodobne, aby młodemu mężczyżnie przez caly czas wstrzemiężliwe życie odpowiadało.
Powodzenia w nauce własnego ciala Ci życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...